***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : RS Brusselse Jeugdhuizen

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 9  
D-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Media Markt 1000 5 - 4  
D-Reeks zaterdag 21-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 7  
D-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 13  
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Celle Boys 5 - 0
D-Reeks dinsdag 14-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Phoenix 1140 6 - 7  
Beker-1/16 Finale donderdag 23-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 3  
D-Reeks dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek 5 - 7  
D-Reeks vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 10  
D-Reeks woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 12  
D-Reeks dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - C21 Azur 6 - 7  
D-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - FriS 12 - 5  
D-Reeks dinsdag 06-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Rue de Flandre 17 - 5  
D-Reeks dinsdag 13-03-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 4  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 17  
D-Reeks dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Skuadr 23 - 1  
D-Reeks dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 3  
D-Reeks dinsdag 10-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Dashtereirs 5 - 0
D-Reeks dinsdag 17-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 8  
D-Reeks vrijdag 20-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7
D-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Minor-Ndako 9 - 6  
D-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen -
D-Reeks dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Soda JC 5 - 0
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 9  
D-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Media Markt 1000 5 - 4  
D-Reeks zaterdag 21-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 7  
D-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen 7 - 13  
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Celle Boys 5 - 0
D-Reeks dinsdag 14-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Phoenix 1140 6 - 7  
Beker-1/16 Finale donderdag 23-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 3  
D-Reeks dinsdag 28-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - AEK Etterbeek 5 - 7  
D-Reeks vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 10  
D-Reeks woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 12  
D-Reeks dinsdag 12-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - C21 Azur 6 - 7  
D-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - FriS 12 - 5  
D-Reeks dinsdag 06-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Rue de Flandre 17 - 5  
D-Reeks dinsdag 13-03-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 4  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 17  
D-Reeks dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Skuadr 23 - 1  
D-Reeks dinsdag 03-04-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen 3 - 3  
D-Reeks dinsdag 10-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Dashtereirs 5 - 0
D-Reeks dinsdag 17-04-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 8  
D-Reeks vrijdag 20-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 7
D-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Minor-Ndako 9 - 6  
D-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen -
D-Reeks dinsdag 08-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Soda JC 5 - 0