***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : Metallurg Brasseurs

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks woensdag 06-09-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's 4 - 5  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Metallurg Brasseurs 1 - 7  
C-Reeks woensdag 20-09-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Bob Merlo 7 - 9  
C-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Metallurg Brasseurs 12 - 8  
C-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs 7 - 7  
C-Reeks vrijdag 13-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Metallurg Brasseurs 8 - 1  
C-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Metallurg Brasseurs - Roskamikaas 7 - 3  
C-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sparta 7 - 5  
C-Reeks woensdag 13-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - De Wulle Bieste 6 - 9  
C-Reeks dinsdag 19-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Metallurg Brasseurs 3 - 3  
C-Reeks woensdag 27-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs 5 - 6
Beker-1/16 Finale woensdag 03-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 12 - 4  
C-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Daringmen 4 - 7  
C-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs 3 - 5
C-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Metallurg Brasseurs 9 - 8
C-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Real Andalucia 4 - 8  
C-Reeks woensdag 21-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday 0 - 5
C-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Intoxicoche 8 - 3  
C-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Metallurg Brasseurs 2 - 3  
C-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - V.C. Amoreal 6 - 6  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 10  
C-Reeks zaterdag 05-05-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Metallurg Brasseurs 5 - 0
C-Reeks dinsdag 15-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Metallurg Brasseurs 4 - 2  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks woensdag 06-09-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's 4 - 5  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Metallurg Brasseurs 1 - 7  
C-Reeks woensdag 20-09-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Bob Merlo 7 - 9  
C-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Metallurg Brasseurs 12 - 8  
C-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs 7 - 7  
C-Reeks vrijdag 13-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Metallurg Brasseurs 8 - 1  
C-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Metallurg Brasseurs - Roskamikaas 7 - 3  
C-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sparta 7 - 5  
C-Reeks woensdag 13-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - De Wulle Bieste 6 - 9  
C-Reeks dinsdag 19-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Metallurg Brasseurs 3 - 3  
C-Reeks woensdag 27-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Metallurg Brasseurs 5 - 6
Beker-1/16 Finale woensdag 03-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 12 - 4  
C-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Daringmen 4 - 7  
C-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs 3 - 5
C-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Metallurg Brasseurs 9 - 8
C-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Metallurg Brasseurs 5 - 6  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Real Andalucia 4 - 8  
C-Reeks woensdag 21-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday 0 - 5
C-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Intoxicoche 8 - 3  
C-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Metallurg Brasseurs 2 - 3  
C-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - V.C. Amoreal 6 - 6  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Dikken Bal Monk 3 - 10  
C-Reeks zaterdag 05-05-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Metallurg Brasseurs 5 - 0
C-Reeks dinsdag 15-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Metallurg Brasseurs 4 - 2