*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : Celle Boys

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks woensdag 28-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 -  
D-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
D-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
D-Reeks donderdag 09-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 14-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Celle Boys -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Shotakoté 1 - 10  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 1 - 2  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 9 - 5  
D-Reeks woensdag 26-09-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Celle Boys 2 - 2  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 6  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 7 - 5  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 3 - 2  
D-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys 4 - 0
D-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 6
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks woensdag 28-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Phoenix 1140 -  
D-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
D-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
D-Reeks donderdag 09-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 14-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Celle Boys -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 04-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Shotakoté 1 - 10  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 1 - 2  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - C21 Azur 9 - 5  
D-Reeks woensdag 26-09-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Celle Boys 2 - 2  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 6  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 7 - 5  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 3 - 2  
D-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys 4 - 0
D-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 6