*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : Steaua Simonis

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
C-Reeks woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Steaua Simonis - Roskamikaas -
C-Reeks donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis -  
C-Reeks donderdag 17-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis -  
C-Reeks donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis -  
C-Reeks donderdag 28-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
C-Reeks zaterdag 30-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis -  
C-Reeks donderdag 11-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek -  
C-Reeks donderdag 09-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Steaua Simonis 5 - 0
C-Reeks donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
C-Reeks woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
C-Reeks maandag 01-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Steaua Simonis 3 - 3  
C-Reeks donderdag 11-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta 4 - 3  
C-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 6 - 7  
C-Reeks donderdag 08-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe 2 - 3
C-Reeks zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis 1 - 2
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Steaua Simonis -  
C-Reeks woensdag 12-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Steaua Simonis - Roskamikaas -
C-Reeks donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis -  
C-Reeks donderdag 17-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis -  
C-Reeks donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Steaua Simonis -  
C-Reeks donderdag 28-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Steaua Simonis -  
C-Reeks zaterdag 30-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis -  
C-Reeks donderdag 11-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek -  
C-Reeks donderdag 09-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Dikken Bal Monk -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel BG's Schaarbeek - Steaua Simonis 5 - 0
C-Reeks donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
C-Reeks woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
C-Reeks maandag 01-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Steaua Simonis 3 - 3  
C-Reeks donderdag 11-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta 4 - 3  
C-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 6 - 7  
C-Reeks donderdag 08-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe 2 - 3
C-Reeks zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis 1 - 2