***   deelname BZVC nieuw seizoen 2018-2019 --  inschrijving voor 24 juni via deze link: http://www.sportinbrussel.be/bzvc-inschrijving-seizoen-2018-2019 ***

Kalender 2017-2018 : Steaua Simonis

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 4 - 7  
B-Reeks maandag 11-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Steaua Simonis 7 - 2  
B-Reeks woensdag 20-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - FC Shotakoté 2 - 7  
B-Reeks donderdag 28-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Steaua Simonis 8 - 2  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Saloon 3 - 5  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 10 - 1  
B-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis 5 - 1  
B-Reeks maandag 30-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Steaua Simonis 9 - 2  
B-Reeks vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 16 - 3  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - La Coupe 5 - 7  
B-Reeks woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 8 - 8  
B-Reeks woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Beertjes 4 - 15  
B-Reeks maandag 15-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 3 - 4  
B-Reeks woensdag 24-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Hattrick 4 - 6  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 10 - 3  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Le Coq Sportief 2 - 8  
B-Reeks woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Stoemp 6 - 3  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Carmen Chill 7 - 7  
B-Reeks donderdag 22-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 4 - 4  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sanfing Knights 10 - 5  
B-Reeks woensdag 18-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Den Hemel 5 - 6  
B-Reeks donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Steaua Simonis 11 - 3  
B-Reeks woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Auverkes 4 - 8  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 06-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 4 - 7  
B-Reeks maandag 11-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Steaua Simonis 7 - 2  
B-Reeks woensdag 20-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - FC Shotakoté 2 - 7  
B-Reeks donderdag 28-09-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Steaua Simonis 8 - 2  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Saloon 3 - 5  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 10 - 1  
B-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis 5 - 1  
B-Reeks maandag 30-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Steaua Simonis 9 - 2  
B-Reeks vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 16 - 3  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - La Coupe 5 - 7  
B-Reeks woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 8 - 8  
B-Reeks woensdag 13-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Beertjes 4 - 15  
B-Reeks maandag 15-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Steaua Simonis 3 - 4  
B-Reeks woensdag 24-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Hattrick 4 - 6  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Steaua Simonis 10 - 3  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Le Coq Sportief 2 - 8  
B-Reeks woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Stoemp 6 - 3  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Carmen Chill 7 - 7  
B-Reeks donderdag 22-03-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 4 - 4  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Sanfing Knights 10 - 5  
B-Reeks woensdag 18-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Den Hemel 5 - 6  
B-Reeks donderdag 26-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Steaua Simonis 11 - 3  
B-Reeks woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Auverkes 4 - 8