***   deelname BZVC nieuw seizoen 2018-2019 --  inschrijving voor 24 juni via deze link: http://www.sportinbrussel.be/bzvc-inschrijving-seizoen-2018-2019 ***

Kalender 2017-2018 : Stoemp

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes 2 - 6  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Stoemp 0 - 5
B-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 9 - 5  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 6 - 0  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 7 - 8  
B-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis 5 - 1  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 12 - 2  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Stoemp 1 - 0  
B-Reeks maandag 20-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 2 - 7  
Beker-1/16 Finale woensdag 29-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Stoemp 16 - 2  
B-Reeks maandag 18-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 6 - 5  
B-Reeks woensdag 27-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 8 - 4  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief 6 - 9  
B-Reeks donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp 2 - 12  
B-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - La Coupe 1 - 7  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill 1 - 3
B-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 5  
B-Reeks woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Stoemp 6 - 3  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 3 - 5  
B-Reeks maandag 12-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 7 - 1  
B-Reeks donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 4 - 1  
B-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 1 - 12  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon 3 - 7  
B-Reeks donderdag 19-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Stoemp 5 - 2  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes 2 - 6  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2017 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion F.C. Bebo - Stoemp 0 - 5
B-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 9 - 5  
B-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté 6 - 0  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 7 - 8  
B-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Steaua Simonis 5 - 1  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 12 - 2  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Stoemp 1 - 0  
B-Reeks maandag 20-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp 2 - 7  
Beker-1/16 Finale woensdag 29-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Stoemp 16 - 2  
B-Reeks maandag 18-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 6 - 5  
B-Reeks woensdag 27-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 8 - 4  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief 6 - 9  
B-Reeks donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp 2 - 12  
B-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - La Coupe 1 - 7  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill 1 - 3
B-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 5  
B-Reeks woensdag 21-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Stoemp 6 - 3  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 3 - 5  
B-Reeks maandag 12-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 7 - 1  
B-Reeks donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 4 - 1  
B-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick 1 - 12  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon 3 - 7  
B-Reeks donderdag 19-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Stoemp 5 - 2