*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : FriS

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
D-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Phoenix 1140 -  
D-Reeks donderdag 20-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
D-Reeks vrijdag 04-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Dashtereirs -  
D-Reeks vrijdag 18-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 -  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
D-Reeks vrijdag 01-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS -  
D-Reeks vrijdag 01-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
D-Reeks vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels -  
D-Reeks vrijdag 29-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - FriS -  
D-Reeks woensdag 08-05-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - FriS -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - FriS 14 - 0  
D-Reeks maandag 10-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Rue de Flandre 7 - 8  
D-Reeks zaterdag 29-09-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS 8 - 8  
D-Reeks woensdag 03-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS 5 - 11  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 7 - 5  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City 6 - 5  
D-Reeks dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS -  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Soda JC -  
D-Reeks vrijdag 07-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Phoenix 1140 -  
D-Reeks donderdag 20-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
D-Reeks vrijdag 04-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Dashtereirs -  
D-Reeks vrijdag 18-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 -  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS -  
D-Reeks vrijdag 01-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS -  
D-Reeks vrijdag 01-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - C21 Azur -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
D-Reeks vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels -  
D-Reeks vrijdag 29-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - FriS -  
D-Reeks woensdag 08-05-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - FriS -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - FriS 14 - 0  
D-Reeks maandag 10-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - FriS 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Rue de Flandre 7 - 8  
D-Reeks zaterdag 29-09-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS 8 - 8  
D-Reeks woensdag 03-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - FriS 5 - 11  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 7 - 5  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City 6 - 5  
D-Reeks dinsdag 06-11-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS -  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen West -