***   deelname BZVC nieuw seizoen 2018-2019 --  inschrijving voor 24 juni via deze link: http://www.sportinbrussel.be/bzvc-inschrijving-seizoen-2018-2019 ***

Kalender 2017-2018 : FriS

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - V.C. Amoreal 4 - 11  
D-Reeks woensdag 27-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Celle Boys 6 - 4  
D-Reeks zaterdag 07-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - FriS 8 - 8  
D-Reeks woensdag 11-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - AEK Etterbeek 3 - 3  
D-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - FriS 5 - 10  
D-Reeks woensdag 25-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Phoenix 1140 3 - 9  
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 8 - 4  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - FriS 1 - 9  
D-Reeks woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 12  
D-Reeks woensdag 20-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Dashtereirs 4 - 10  
D-Reeks woensdag 03-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Soda JC 9 - 6  
D-Reeks dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 20 - 3  
D-Reeks woensdag 31-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Minor-Ndako 5 - 5  
D-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - FriS 12 - 5  
D-Reeks woensdag 14-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Skuadr 14 - 1  
D-Reeks woensdag 28-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - C21 Azur 9 - 9  
D-Reeks vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS 4 - 7
D-Reeks dinsdag 20-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 5 - 3  
D-Reeks vrijdag 30-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FriS 8 - 6
D-Reeks woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Rue de Flandre 9 - 5  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - FriS 3 - 18  
D-Reeks vrijdag 27-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - FriS 14 - 5  
D-Reeks woensdag 09-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Media Markt 1000 8 - 2  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - V.C. Amoreal 4 - 11  
D-Reeks woensdag 27-09-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Celle Boys 6 - 4  
D-Reeks zaterdag 07-10-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - FriS 8 - 8  
D-Reeks woensdag 11-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - AEK Etterbeek 3 - 3  
D-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - FriS 5 - 10  
D-Reeks woensdag 25-10-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Phoenix 1140 3 - 9  
D-Reeks dinsdag 07-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 8 - 4  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - FriS 1 - 9  
D-Reeks woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 12  
D-Reeks woensdag 20-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Dashtereirs 4 - 10  
D-Reeks woensdag 03-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Soda JC 9 - 6  
D-Reeks dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FriS 20 - 3  
D-Reeks woensdag 31-01-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Minor-Ndako 5 - 5  
D-Reeks dinsdag 06-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - FriS 12 - 5  
D-Reeks woensdag 14-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Skuadr 14 - 1  
D-Reeks woensdag 28-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - C21 Azur 9 - 9  
D-Reeks vrijdag 09-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - FriS 4 - 7
D-Reeks dinsdag 20-03-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 5 - 3  
D-Reeks vrijdag 30-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - FriS 8 - 6
D-Reeks woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Rue de Flandre 9 - 5  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - FriS 3 - 18  
D-Reeks vrijdag 27-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - FriS 14 - 5  
D-Reeks woensdag 09-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Media Markt 1000 8 - 2