---- 4° BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi voor heren- en damesploegen op donderdag 30 mei. Hieronder kunnen jullie inschrijven! ----

Kalender 2018-2019 : AEK Etterbeek

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - AEK Etterbeek 1 - 5  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks zaterdag 06-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Intoxicoche 7 - 2  
C-Reeks zaterdag 20-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sparta 7 - 2  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
C-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 5 - 0
C-Reeks dinsdag 06-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek 1 - 7  
C-Reeks zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis 1 - 2  
C-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AEK Etterbeek 1 - 1  
Beker-1/16 Finale zaterdag 01-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 8 - 2  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 4 - 6  
C-Reeks zaterdag 15-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 2  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's 9 - 1  
C-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - AEK Etterbeek 1 - 1  
Beker-1/8 Finale donderdag 07-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 12 - 1  
C-Reeks zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 3 - 2  
C-Reeks zaterdag 23-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Dikken Bal Monk 5 - 0
C-Reeks maandag 04-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 4  
C-Reeks zaterdag 09-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 5 - 0
C-Reeks vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek 2 - 3
Beker-1/4 Finale vrijdag 29-03-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek 5 - 0  
C-Reeks zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe 5 - 0
C-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - AEK Etterbeek 2 - 7  
C-Reeks donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek 2 - 1  
C-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - AEK Etterbeek 3 - 7
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - AEK Etterbeek 1 - 5  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks zaterdag 06-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Intoxicoche 7 - 2  
C-Reeks zaterdag 20-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sparta 7 - 2  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
C-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 5 - 0
C-Reeks dinsdag 06-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek 1 - 7  
C-Reeks zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis 1 - 2  
C-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AEK Etterbeek 1 - 1  
Beker-1/16 Finale zaterdag 01-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 8 - 2  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek 4 - 6  
C-Reeks zaterdag 15-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 2  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's 9 - 1  
C-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - AEK Etterbeek 1 - 1  
Beker-1/8 Finale donderdag 07-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 12 - 1  
C-Reeks zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 3 - 2  
C-Reeks zaterdag 23-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Dikken Bal Monk 5 - 0
C-Reeks maandag 04-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek 4 - 4  
C-Reeks zaterdag 09-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs 5 - 0
C-Reeks vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek 2 - 3
Beker-1/4 Finale vrijdag 29-03-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - AEK Etterbeek 5 - 0  
C-Reeks zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe 5 - 0
C-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - AEK Etterbeek 2 - 7  
C-Reeks donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek 2 - 1  
C-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - AEK Etterbeek 3 - 7
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -