*** Start seizoen 2018 - 2019 *** Volledige DEFINITIEVE competitie- en bekerkalender 1/32 finale hier beschikbaar *** 

Kalender 2018-2019 : AEK Etterbeek

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks zaterdag 06-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Intoxicoche -  
C-Reeks zaterdag 20-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sparta -  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas -  
C-Reeks dinsdag 06-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis -  
C-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AEK Etterbeek -  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 15-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks donderdag 20-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo -  
C-Reeks zaterdag 23-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Dikken Bal Monk -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - AEK Etterbeek -  
C-Reeks maandag 04-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 09-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe -  
C-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - AEK Etterbeek -  
C-Reeks donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - AEK Etterbeek 1 - 5  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks zaterdag 06-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Intoxicoche -  
C-Reeks zaterdag 20-10-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sparta -  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 03-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas -  
C-Reeks dinsdag 06-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 17-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Steaua Simonis -  
C-Reeks dinsdag 20-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - AEK Etterbeek -  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 15-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks donderdag 20-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 09-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo -  
C-Reeks zaterdag 23-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Dikken Bal Monk -  
C-Reeks dinsdag 26-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - AEK Etterbeek -  
C-Reeks maandag 04-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - AEK Etterbeek -  
C-Reeks zaterdag 09-03-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe -  
C-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - AEK Etterbeek -  
C-Reeks donderdag 25-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - AEK Etterbeek -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Willy Vandenberghecentrum Nazionale Team - AEK Etterbeek 1 - 5  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4