---- 4° BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi voor heren- en damesploegen op donderdag 30 mei. Hieronder kunnen jullie inschrijven! ----

Kalender 2018-2019 : De Wulle Bieste

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 3 - 1  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 1 - 2  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - RS Brusselse Jeugdhuizen West 1 - 9  
D-Reeks maandag 08-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 4 - 2  
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC 8 - 4  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - De Wulle Bieste 2 - 5  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels 3 - 6  
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - C21 Azur 3 - 12  
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - De Wulle Bieste 10 - 2  
D-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - De Wulle Bieste 7 - 3  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - De Wulle Bieste 1 - 7
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 8 - 4  
D-Reeks maandag 17-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste 5 - 11  
D-Reeks vrijdag 11-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dashtereirs 3 - 9  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS 3 - 4  
D-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 6 - 3  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City 4 - 5  
D-Reeks vrijdag 08-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club 1 - 10  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste 2 - 1  
D-Reeks vrijdag 29-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste 3 - 11  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Phoenix 1140 2 - 15  
D-Reeks woensdag 17-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste 2 - 5  
D-Reeks vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Rue de Flandre 3 - 1  
D-Reeks zaterdag 04-05-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste 5 - 3
D-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 8 - 4  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 3 - 1  
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 1 - 2  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - RS Brusselse Jeugdhuizen West 1 - 9  
D-Reeks maandag 08-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 4 - 2  
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Soda JC 8 - 4  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - De Wulle Bieste 2 - 5  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels 3 - 6  
D-Reeks vrijdag 23-11-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - C21 Azur 3 - 12  
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - De Wulle Bieste 10 - 2  
D-Reeks woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - De Wulle Bieste 7 - 3  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - De Wulle Bieste 1 - 7
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 8 - 4  
D-Reeks maandag 17-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Wulle Bieste 5 - 11  
D-Reeks vrijdag 11-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dashtereirs 3 - 9  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - FriS 3 - 4  
D-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 6 - 3  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City 4 - 5  
D-Reeks vrijdag 08-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako Club 1 - 10  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste 2 - 1  
D-Reeks vrijdag 29-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - De Wulle Bieste 3 - 11  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Phoenix 1140 2 - 15  
D-Reeks woensdag 17-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - De Wulle Bieste 2 - 5  
D-Reeks vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Rue de Flandre 3 - 1  
D-Reeks zaterdag 04-05-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste 5 - 3
D-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 8 - 4