***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : Le Coq Sportief

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Le Coq Sportief 5 - 0
B-Reeks woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 2 - 4  
B-Reeks maandag 18-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Le Coq Sportief 2 - 10  
B-Reeks woensdag 27-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 3 - 5  
B-Reeks donderdag 05-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Le Coq Sportief 3 - 6  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 10 - 1  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 12 - 2  
B-Reeks maandag 06-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief 3 - 6  
B-Reeks woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 6 - 8  
B-Reeks donderdag 14-12-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 6 - 6  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief 6 - 9  
B-Reeks woensdag 17-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights 1 - 6  
B-Reeks maandag 29-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 2  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Le Coq Sportief 2 - 8  
B-Reeks dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief 5 - 6
B-Reeks woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - La Coupe 5 - 4  
B-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 6 - 3  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 4 - 6  
B-Reeks woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel 5 - 8  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 0 - 3  
B-Reeks woensdag 11-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 4 - 7  
B-Reeks woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 3 - 8  
B-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 0
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Le Coq Sportief 5 - 0
B-Reeks woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon 2 - 4  
B-Reeks maandag 18-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Le Coq Sportief 2 - 10  
B-Reeks woensdag 27-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 3 - 5  
B-Reeks donderdag 05-10-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Le Coq Sportief 3 - 6  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Steaua Simonis 10 - 1  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp 12 - 2  
B-Reeks maandag 06-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief 3 - 6  
B-Reeks woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 6 - 8  
B-Reeks donderdag 14-12-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 6 - 6  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief 6 - 9  
B-Reeks woensdag 17-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights 1 - 6  
B-Reeks maandag 29-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief 7 - 2  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Le Coq Sportief 2 - 8  
B-Reeks dinsdag 13-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief 5 - 6
B-Reeks woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - La Coupe 5 - 4  
B-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 6 - 3  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 4 - 6  
B-Reeks woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel 5 - 8  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 0 - 3  
B-Reeks woensdag 11-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 4 - 7  
B-Reeks woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 3 - 8  
B-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 0