*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : Daringmen

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/16 Finale maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sanfing Knights -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Den Hemel -  
B-Reeks vrijdag 28-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Beertjes -  
B-Reeks vrijdag 04-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Daringmen -  
B-Reeks donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Hattrick -  
B-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Saloon -  
B-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 29-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Daringmen -  
B-Reeks woensdag 10-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Le Coq Sportief -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Carmen Chill -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Real Andalucia 4 - 4  
B-Reeks vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Stoemp 8 - 2  
Beker-1/32 Finale donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen 1 - 9  
B-Reeks vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Shotakoté 5 - 0
B-Reeks vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Auverkes 5 - 0
B-Reeks maandag 29-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Daringmen 3 - 3  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Daringmen 6 - 3
B-Reeks woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Daringmen 3 - 5
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/16 Finale maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sanfing Knights -  
B-Reeks maandag 10-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Den Hemel -  
B-Reeks vrijdag 28-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Beertjes -  
B-Reeks vrijdag 04-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Daringmen -  
B-Reeks donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Hattrick -  
B-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Saloon -  
B-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 29-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Daringmen -  
B-Reeks woensdag 10-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Le Coq Sportief -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Carmen Chill -  
B-Reeks vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Real Andalucia 4 - 4  
B-Reeks vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Stoemp 8 - 2  
Beker-1/32 Finale donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen 1 - 9  
B-Reeks vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Shotakoté 5 - 0
B-Reeks vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Auverkes 5 - 0
B-Reeks maandag 29-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Daringmen 3 - 3  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Daringmen 6 - 3
B-Reeks woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Daringmen 3 - 5