***   deelname BZVC nieuw seizoen 2018-2019 --  inschrijving voor 24 juni via deze link: http://www.sportinbrussel.be/bzvc-inschrijving-seizoen-2018-2019 ***

Kalender 2017-2018 : Daringmen

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Auverkes 7 - 10  
C-Reeks dinsdag 05-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen 2 - 2  
C-Reeks vrijdag 22-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Daringmen 3 - 8  
C-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Metallurg Brasseurs 12 - 8  
C-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sheffield Tuesday 7 - 4  
C-Reeks woensdag 18-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Daringmen 5 - 7  
C-Reeks vrijdag 10-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - V.C. Amoreal 5 - 3  
C-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 6 - 8  
C-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sparta 11 - 2  
C-Reeks vrijdag 15-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Daringmen 7 - 9  
C-Reeks vrijdag 22-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Bob Merlo 8 - 7  
C-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Daringmen 4 - 7  
C-Reeks vrijdag 19-01-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Roskamikaas 4 - 3  
C-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Daringmen 6 - 8  
C-Reeks vrijdag 02-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Dikken Bal Monk 7 - 3  
C-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Daringmen 9 - 6  
C-Reeks vrijdag 16-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Intoxicoche 2 - 2  
C-Reeks zaterdag 24-03-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Daringmen 3 - 3  
C-Reeks vrijdag 30-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - De Wulle Bieste 9 - 6  
C-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Vaarttorpedo's 8 - 9
C-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Daringmen 7 - 5  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen 1 - 10  
C-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Real Andalucia 5 - 9  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Auverkes 7 - 10  
C-Reeks dinsdag 05-09-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Daringmen 2 - 2  
C-Reeks vrijdag 22-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Daringmen 3 - 8  
C-Reeks vrijdag 29-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Metallurg Brasseurs 12 - 8  
C-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sheffield Tuesday 7 - 4  
C-Reeks woensdag 18-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Daringmen 5 - 7  
C-Reeks vrijdag 10-11-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - V.C. Amoreal 5 - 3  
C-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 6 - 8  
C-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sparta 11 - 2  
C-Reeks vrijdag 15-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Daringmen 7 - 9  
C-Reeks vrijdag 22-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Bob Merlo 8 - 7  
C-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Daringmen 4 - 7  
C-Reeks vrijdag 19-01-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Roskamikaas 4 - 3  
C-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Daringmen 6 - 8  
C-Reeks vrijdag 02-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Dikken Bal Monk 7 - 3  
C-Reeks woensdag 07-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Daringmen 9 - 6  
C-Reeks vrijdag 16-02-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Intoxicoche 2 - 2  
C-Reeks zaterdag 24-03-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Daringmen 3 - 3  
C-Reeks vrijdag 30-03-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - De Wulle Bieste 9 - 6  
C-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Vaarttorpedo's 8 - 9
C-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Daringmen 7 - 5  
C-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Daringmen 1 - 10  
C-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Real Andalucia 5 - 9