Sinds 13 januari zijn wij gestart met een damescompetitie en vanaf September 2019 starten wij met een veteranencompetitie. 

Kalender 2018-2019 : Carmen Chill

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks woensdag 27-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
B-Reeks woensdag 10-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
B-Reeks woensdag 08-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Minor-Ndako City 7 - 8
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill 1 - 2  
B-Reeks woensdag 03-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 6 - 2  
B-Reeks woensdag 10-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 4 - 4  
B-Reeks woensdag 24-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 4 - 5  
Beker-1/16 Finale dinsdag 30-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 6 - 4  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Daringmen 6 - 3  
B-Reeks woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 13 - 4  
B-Reeks woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 6 - 1  
B-Reeks woensdag 05-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 8 - 8  
B-Reeks maandag 10-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill 5 - 2  
B-Reeks woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 3 - 2  
B-Reeks donderdag 10-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 7 - 4  
B-Reeks maandag 28-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 6 - 6  
B-Reeks maandag 04-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 3 - 4  
B-Reeks woensdag 13-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia 4 - 6  
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 5 - 4  
B-Reeks vrijdag 08-03-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Carmen Chill 3 - 6
B-Reeks donderdag 14-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill 7 - 4  
B-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick 4 - 6  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks woensdag 27-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
B-Reeks woensdag 10-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief -  
B-Reeks maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
B-Reeks woensdag 08-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Minor-Ndako City 7 - 8
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill 1 - 2  
B-Reeks woensdag 03-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 6 - 2  
B-Reeks woensdag 10-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 4 - 4  
B-Reeks woensdag 24-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 4 - 5  
Beker-1/16 Finale dinsdag 30-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 6 - 4  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Daringmen 6 - 3  
B-Reeks woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 13 - 4  
B-Reeks woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 6 - 1  
B-Reeks woensdag 05-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 8 - 8  
B-Reeks maandag 10-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill 5 - 2  
B-Reeks woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 3 - 2  
B-Reeks donderdag 10-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 7 - 4  
B-Reeks maandag 28-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 6 - 6  
B-Reeks maandag 04-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 3 - 4  
B-Reeks woensdag 13-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia 4 - 6  
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 5 - 4  
B-Reeks vrijdag 08-03-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Carmen Chill 3 - 6
B-Reeks donderdag 14-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill 7 - 4  
B-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick 4 - 6