***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : Carmen Chill

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Skuadr 14 - 3  
B-Reeks woensdag 27-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 3 - 5  
B-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 4 - 1  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 7 - 8  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 8 - 6  
B-Reeks donderdag 02-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Carmen Chill 2 - 4  
B-Reeks woensdag 08-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 11 - 4  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill 2 - 2  
B-Reeks donderdag 23-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 8 - 4  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 3 - 3  
B-Reeks woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 8 - 8  
Beker-1/16 Finale woensdag 03-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 12 - 4  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 5 - 6  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 9 - 1  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill 1 - 3
Beker-1/8 Finale vrijdag 09-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Carmen Chill 9 - 6  
B-Reeks woensdag 14-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon 6 - 3  
B-Reeks woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick 5 - 5  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Carmen Chill 7 - 7  
B-Reeks donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill 2 - 8  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Carmen Chill 2 - 0  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 0 - 3  
B-Reeks maandag 23-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 6  
B-Reeks woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 6 - 6  
B-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - La Coupe 3 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Skuadr 14 - 3  
B-Reeks woensdag 27-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 3 - 5  
B-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 4 - 1  
B-Reeks woensdag 11-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp 7 - 8  
B-Reeks woensdag 25-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 8 - 6  
B-Reeks donderdag 02-11-2017 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Carmen Chill 2 - 4  
B-Reeks woensdag 08-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 11 - 4  
B-Reeks maandag 13-11-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill 2 - 2  
B-Reeks donderdag 23-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill 8 - 4  
B-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes 3 - 3  
B-Reeks woensdag 06-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Steaua Simonis 8 - 8  
Beker-1/16 Finale woensdag 03-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 12 - 4  
B-Reeks woensdag 10-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 5 - 6  
B-Reeks maandag 29-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 9 - 1  
B-Reeks woensdag 07-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill 1 - 3
Beker-1/8 Finale vrijdag 09-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe Real Andalucia - Carmen Chill 9 - 6  
B-Reeks woensdag 14-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon 6 - 3  
B-Reeks woensdag 28-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick 5 - 5  
B-Reeks woensdag 07-03-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Carmen Chill 7 - 7  
B-Reeks donderdag 15-03-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill 2 - 8  
B-Reeks maandag 19-03-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Carmen Chill 2 - 0  
B-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief 0 - 3  
B-Reeks maandag 23-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 6  
B-Reeks woensdag 02-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 6 - 6  
B-Reeks woensdag 09-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - La Coupe 3 - 3