Sinds 13 januari zijn wij gestart met een damescompetitie en vanaf September 2019 starten wij met een veteranencompetitie. 

Kalender 2018-2019 : Auverkes

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks donderdag 21-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes -  
B-Reeks vrijdag 29-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 12-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Auverkes -  
B-Reeks donderdag 02-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes -  
B-Reeks vrijdag 10-05-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Auverkes 7 - 1  
B-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 8 - 5  
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 2 - 4  
B-Reeks maandag 01-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 6 - 2  
B-Reeks vrijdag 12-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Real Andalucia 1 - 5  
B-Reeks vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Auverkes 5 - 0
B-Reeks maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 3 - 2  
B-Reeks woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 6 - 1  
B-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 1 - 3  
B-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 3 - 4  
B-Reeks woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 7 - 2  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 3 - 4  
B-Reeks vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel 3 - 5  
B-Reeks woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 4 - 2  
B-Reeks vrijdag 15-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick 0 - 5
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 5 - 4  
B-Reeks maandag 04-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes 4 - 7  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 6 - 4  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks donderdag 21-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes -  
B-Reeks vrijdag 29-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Daringmen -  
B-Reeks vrijdag 12-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Auverkes -  
B-Reeks donderdag 02-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes -  
B-Reeks vrijdag 10-05-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Auverkes 7 - 1  
B-Reeks vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 8 - 5  
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 2 - 4  
B-Reeks maandag 01-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 6 - 2  
B-Reeks vrijdag 12-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Real Andalucia 1 - 5  
B-Reeks vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Auverkes 5 - 0
B-Reeks maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 3 - 2  
B-Reeks woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 6 - 1  
B-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 1 - 3  
B-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 3 - 4  
B-Reeks woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 7 - 2  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 3 - 4  
B-Reeks vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel 3 - 5  
B-Reeks woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 4 - 2  
B-Reeks vrijdag 15-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick 0 - 5
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 5 - 4  
B-Reeks maandag 04-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes 4 - 7  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 6 - 4