***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : Auverkes

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Auverkes 7 - 10  
B-Reeks vrijdag 08-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick 5 - 6  
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 4 - 5  
B-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 4 - 1  
B-Reeks donderdag 12-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes 6 - 1  
B-Reeks maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 5  
B-Reeks maandag 23-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 5 - 4  
B-Reeks woensdag 08-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 11 - 4  
B-Reeks vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 16 - 3  
B-Reeks woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 6 - 8  
B-Reeks vrijdag 01-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 5 - 4  
B-Reeks vrijdag 15-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - La Coupe 7 - 4  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Media Markt 1000 9 - 3
B-Reeks woensdag 27-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 8 - 4  
B-Reeks vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 7 - 1  
B-Reeks donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 1  
B-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 5  
B-Reeks maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Auverkes 5 - 8  
B-Reeks vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 7 - 7  
B-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 6 - 3  
Beker-1/8 Finale woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Auverkes - The New Ketjes 10 - 7  
B-Reeks vrijdag 23-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel 6 - 2  
B-Reeks donderdag 05-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Auverkes 2 - 4  
B-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 5 - 0
Beker-1/4 Finale woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Dashtereirs 6 - 10  
B-Reeks woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Auverkes 4 - 8  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 01-09-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Auverkes 7 - 10  
B-Reeks vrijdag 08-09-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick 5 - 6  
B-Reeks maandag 25-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 4 - 5  
B-Reeks vrijdag 06-10-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill 4 - 1  
B-Reeks donderdag 12-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes 6 - 1  
B-Reeks maandag 16-10-2017 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes 5 - 5  
B-Reeks maandag 23-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 5 - 4  
B-Reeks woensdag 08-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes 11 - 4  
B-Reeks vrijdag 17-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Steaua Simonis 16 - 3  
B-Reeks woensdag 22-11-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes 6 - 8  
B-Reeks vrijdag 01-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 5 - 4  
B-Reeks vrijdag 15-12-2017 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - La Coupe 7 - 4  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Media Markt 1000 9 - 3
B-Reeks woensdag 27-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes 8 - 4  
B-Reeks vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 7 - 1  
B-Reeks donderdag 18-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes 3 - 1  
B-Reeks vrijdag 09-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp 4 - 5  
B-Reeks maandag 19-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Sanfing Knights - Auverkes 5 - 8  
B-Reeks vrijdag 23-02-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes 7 - 7  
B-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 6 - 3  
Beker-1/8 Finale woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Auverkes - The New Ketjes 10 - 7  
B-Reeks vrijdag 23-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel 6 - 2  
B-Reeks donderdag 05-04-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Auverkes 2 - 4  
B-Reeks vrijdag 20-04-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon 5 - 0
Beker-1/4 Finale woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Dashtereirs 6 - 10  
B-Reeks woensdag 02-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Steaua Simonis - Auverkes 4 - 8