***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : Dashtereirs

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/2 Finale maandag 28-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Ten Gaerde Media Markt Nieuwstraat - Dashtereirs -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Dikken Deem 5 - 4  
D-Reeks zaterdag 23-09-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Dashtereirs 4 - 10  
D-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 9  
D-Reeks vrijdag 06-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Soda JC 14 - 3  
D-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Skuadr 18 - 2  
D-Reeks vrijdag 27-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - AEK Etterbeek 1 - 3  
D-Reeks dinsdag 31-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 7 - 3  
D-Reeks vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Media Markt 1000 6 - 6  
D-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs 7 - 6  
D-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Celle Boys 7 - 6  
D-Reeks woensdag 20-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Dashtereirs 4 - 10  
D-Reeks vrijdag 05-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs 3 - 10
D-Reeks dinsdag 09-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 11  
D-Reeks vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Phoenix 1140 8 - 4  
Beker-1/16 Finale dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The Beegees - Dashtereirs 3 - 5
D-Reeks vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - C21 Azur 2 - 5  
Beker-1/8 Finale vrijdag 16-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dashtereirs 3 - 7
D-Reeks woensdag 21-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Dashtereirs 5 - 7  
D-Reeks woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Dashtereirs 5 - 11  
D-Reeks vrijdag 23-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Dashtereirs 8 - 5  
D-Reeks dinsdag 10-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Dashtereirs 5 - 0
D-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Minor-Ndako 12 - 4
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Dashtereirs 4 - 10  
Beker-1/4 Finale woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Dashtereirs 6 - 10  
D-Reeks vrijdag 27-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - FriS 14 - 5  
D-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Rue de Flandre 16 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/2 Finale maandag 28-05-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Ten Gaerde Media Markt Nieuwstraat - Dashtereirs -  
Beker-1/32 Finale vrijdag 15-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Dikken Deem 5 - 4  
D-Reeks zaterdag 23-09-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Dashtereirs 4 - 10  
D-Reeks vrijdag 29-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen 6 - 9  
D-Reeks vrijdag 06-10-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Soda JC 14 - 3  
D-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Skuadr 18 - 2  
D-Reeks vrijdag 27-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - AEK Etterbeek 1 - 3  
D-Reeks dinsdag 31-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Dashtereirs 7 - 3  
D-Reeks vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Media Markt 1000 6 - 6  
D-Reeks dinsdag 21-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Dashtereirs 7 - 6  
D-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Celle Boys 7 - 6  
D-Reeks woensdag 20-12-2017 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Dashtereirs 4 - 10  
D-Reeks vrijdag 05-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs 3 - 10
D-Reeks dinsdag 09-01-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Dashtereirs 2 - 11  
D-Reeks vrijdag 12-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Phoenix 1140 8 - 4  
Beker-1/16 Finale dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The Beegees - Dashtereirs 3 - 5
D-Reeks vrijdag 26-01-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - C21 Azur 2 - 5  
Beker-1/8 Finale vrijdag 16-02-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Dashtereirs 3 - 7
D-Reeks woensdag 21-02-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Dashtereirs 5 - 7  
D-Reeks woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Dashtereirs 5 - 11  
D-Reeks vrijdag 23-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Dashtereirs 8 - 5  
D-Reeks dinsdag 10-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Dashtereirs 5 - 0
D-Reeks vrijdag 13-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Minor-Ndako 12 - 4
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Dashtereirs 4 - 10  
Beker-1/4 Finale woensdag 25-04-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Dashtereirs 6 - 10  
D-Reeks vrijdag 27-04-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - FriS 14 - 5  
D-Reeks vrijdag 11-05-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Rue de Flandre 16 - 3