*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : Minor-Ndako City

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Dashtereirs -  
D-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
D-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 28-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 11-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Rue de Flandre -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City -
D-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -  
D-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 06-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Phoenix 1140 -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Minor-Ndako City 7 - 8
D-Reeks maandag 10-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels 4 - 1  
D-Reeks donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City 6 - 9  
D-Reeks maandag 08-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 4 - 2  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 4 - 4  
D-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - C21 Azur 7 - 8  
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City 6 - 5  
Beker-1/16 Finale maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Intoxicoche -  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako City 2 - 2
D-Reeks woensdag 14-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 0 - 10
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Dashtereirs -  
D-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
D-Reeks zaterdag 19-01-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 28-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 11-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Soda JC -  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Rue de Flandre -  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Minor-Ndako City -
D-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 08-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - FriS -  
D-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Minor-Ndako City -  
D-Reeks maandag 06-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Phoenix 1140 -  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Minor-Ndako City 7 - 8
D-Reeks maandag 10-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels 4 - 1  
D-Reeks donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City 6 - 9  
D-Reeks maandag 08-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - De Wulle Bieste 4 - 2  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 4 - 4  
D-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - C21 Azur 7 - 8  
D-Reeks vrijdag 26-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Minor-Ndako City 6 - 5  
Beker-1/16 Finale maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Intoxicoche -  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako City 2 - 2
D-Reeks woensdag 14-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Minor-Ndako City 0 - 10