*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : B-Reeks

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
vrijdag 23-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Saloon -  
maandag 26-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Real Andalucia -  
woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes -  
donderdag 29-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief -  
vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sanfing Knights -  
maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
woensdag 05-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Hattrick -  
vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights -  
maandag 10-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Daringmen -  
maandag 10-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
woensdag 12-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -  
donderdag 13-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Real Andalucia -  
vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Den Hemel -  
maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Den Hemel -  
vrijdag 21-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Sanfing Knights -  
woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -  
woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp -  
donderdag 27-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
vrijdag 28-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Beertjes -  
woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes -  
vrijdag 04-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Daringmen -  
maandag 07-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
maandag 07-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel -  
woensdag 09-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -  
donderdag 10-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill -  
maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights -  
vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
vrijdag 18-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Beertjes -  
maandag 21-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
maandag 21-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief -  
donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Daringmen -  
donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Shotakoté -  
maandag 28-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
woensdag 30-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick -  
vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel -  
maandag 04-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill -  
maandag 04-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
maandag 04-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Real Andalucia -  
woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -  
vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Hattrick -  
woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté -  
woensdag 13-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia -  
donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen -  
vrijdag 15-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick -  
maandag 18-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights -  
donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp -  
vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Saloon -  
maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
woensdag 27-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
vrijdag 01-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Den Hemel -  
maandag 04-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
woensdag 06-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel -  
maandag 11-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
donderdag 14-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill -  
vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
vrijdag 15-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp -  
maandag 18-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Real Andalucia -  
woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
donderdag 21-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes -  
maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Daringmen -  
maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
woensdag 27-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
vrijdag 29-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Daringmen -  
maandag 01-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Real Andalucia -  
woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
woensdag 10-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Daringmen -  
woensdag 10-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief -  
vrijdag 12-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Auverkes -  
maandag 15-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes -  
maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
donderdag 18-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Le Coq Sportief -  
woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights -  
vrijdag 26-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Hattrick -  
maandag 29-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel -  
maandag 29-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Daringmen -  
maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
donderdag 02-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes -  
woensdag 08-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
vrijdag 10-05-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp -  
vrijdag 10-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Shotakoté -  
donderdag 16-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Den Hemel -  
vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Carmen Chill -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
donderdag 06-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 8 - 4  
vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Real Andalucia 4 - 4  
woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 2 - 8  
vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 8 - 5  
maandag 17-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 12 - 9  
woensdag 19-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 5  
donderdag 20-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 8 - 1  
vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Stoemp 8 - 2  
maandag 24-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick 1 - 4
vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 2 - 4  
vrijdag 28-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill 1 - 2  
maandag 01-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 6 - 2  
maandag 01-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 5  
woensdag 03-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 6 - 2  
donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 10 - 4  
donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Real Andalucia 3 - 4  
vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Shotakoté 5 - 0
woensdag 10-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 4 - 4  
vrijdag 12-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Real Andalucia 1 - 5  
maandag 15-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 8 - 0  
maandag 15-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon 4 - 1  
donderdag 18-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté 6 - 3  
vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Auverkes 5 - 0
maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 7 - 4  
maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Real Andalucia 9 - 1  
woensdag 24-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 5 - 7  
woensdag 24-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 4 - 5  
vrijdag 26-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Le Coq Sportief 4 - 1  
maandag 29-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick 5 - 6  
maandag 29-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Daringmen 3 - 3  
woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 3 - 7
maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 5 - 2
maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 3 - 2
woensdag 07-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Real Andalucia -  
woensdag 07-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Daringmen 6 - 3
donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 6 - 4
maandag 12-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick -  
maandag 12-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté -  
woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Daringmen 3 - 5
woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 13 - 4
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp -  
vrijdag 23-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Saloon -  
maandag 26-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Real Andalucia -  
woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Auverkes -  
donderdag 29-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Le Coq Sportief -  
vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sanfing Knights -  
maandag 03-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Saloon -  
woensdag 05-12-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Le Coq Sportief -  
woensdag 05-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Hattrick -  
vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights -  
maandag 10-12-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Daringmen -  
maandag 10-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Stoemp -  
woensdag 12-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté -  
donderdag 13-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Real Andalucia -  
vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Den Hemel -  
maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Auverkes -  
maandag 17-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Den Hemel -  
vrijdag 21-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Sanfing Knights -  
woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -  
woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Stoemp -  
donderdag 27-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Saloon -  
vrijdag 28-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Beertjes -  
woensdag 02-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Auverkes -  
vrijdag 04-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Daringmen -  
maandag 07-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
maandag 07-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Den Hemel -  
woensdag 09-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Stoemp -  
donderdag 10-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Carmen Chill -  
maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights -  
vrijdag 18-01-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Saloon -  
vrijdag 18-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Beertjes -  
maandag 21-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon -  
maandag 21-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief -  
donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Daringmen -  
donderdag 24-01-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - FC Shotakoté -  
maandag 28-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill -  
woensdag 30-01-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Hattrick -  
vrijdag 01-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Den Hemel -  
maandag 04-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill -  
maandag 04-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
maandag 04-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Real Andalucia -  
woensdag 06-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Auverkes -  
vrijdag 08-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Hattrick -  
woensdag 13-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - FC Shotakoté -  
woensdag 13-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia -  
donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Daringmen -  
vrijdag 15-02-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Hattrick -  
maandag 18-02-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights -  
donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Stoemp -  
vrijdag 22-02-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Saloon -  
maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
woensdag 27-02-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Saloon -  
vrijdag 01-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Carmen Chill -  
vrijdag 01-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Den Hemel -  
maandag 04-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
woensdag 06-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Den Hemel -  
maandag 11-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Le Coq Sportief -  
donderdag 14-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Carmen Chill -  
vrijdag 15-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
vrijdag 15-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp -  
maandag 18-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Real Andalucia -  
woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Hattrick -  
donderdag 21-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Auverkes -  
maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Daringmen -  
maandag 25-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Hattrick -  
woensdag 27-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Carmen Chill -  
vrijdag 29-03-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Daringmen -  
maandag 01-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Real Andalucia -  
woensdag 03-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Saloon -  
woensdag 10-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Daringmen -  
woensdag 10-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Le Coq Sportief -  
vrijdag 12-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Auverkes -  
maandag 15-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes -  
maandag 15-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - FC Shotakoté -  
donderdag 18-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
vrijdag 19-04-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Le Coq Sportief -  
woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights -  
vrijdag 26-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Hattrick -  
maandag 29-04-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Den Hemel -  
maandag 29-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Daringmen -  
maandag 29-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Carmen Chill -  
donderdag 02-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Auverkes -  
woensdag 08-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Saloon -  
vrijdag 10-05-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Stoemp -  
vrijdag 10-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Shotakoté -  
donderdag 16-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Den Hemel -  
vrijdag 17-05-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Carmen Chill -  
donderdag 06-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Le Coq Sportief 8 - 4  
vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Real Andalucia 4 - 4  
woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 2 - 8  
vrijdag 14-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - FC Shotakoté 8 - 5  
maandag 17-09-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 12 - 9  
woensdag 19-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Hattrick 5 - 5  
donderdag 20-09-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Saloon 8 - 1  
vrijdag 21-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Stoemp 8 - 2  
maandag 24-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Hattrick 1 - 4
vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Le Coq Sportief 2 - 4  
vrijdag 28-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill 1 - 2  
maandag 01-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes 6 - 2  
maandag 01-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 5  
woensdag 03-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Carmen Chill 6 - 2  
donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Stoemp 10 - 4  
donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Real Andalucia 3 - 4  
vrijdag 05-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - FC Shotakoté 5 - 0
woensdag 10-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - FC Shotakoté 4 - 4  
vrijdag 12-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Real Andalucia 1 - 5  
maandag 15-10-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp 8 - 0  
maandag 15-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon 4 - 1  
donderdag 18-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - FC Shotakoté 6 - 3  
vrijdag 19-10-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Auverkes 5 - 0
maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes 7 - 4  
maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Real Andalucia 9 - 1  
woensdag 24-10-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Den Hemel 5 - 7  
woensdag 24-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 4 - 5  
vrijdag 26-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Le Coq Sportief 4 - 1  
maandag 29-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick 5 - 6  
maandag 29-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Daringmen 3 - 3  
woensdag 31-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes 3 - 7
maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Le Coq Sportief 5 - 2
maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Auverkes 3 - 2
woensdag 07-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Real Andalucia -  
woensdag 07-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Daringmen 6 - 3
donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Beertjes 6 - 4
maandag 12-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick -  
maandag 12-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté -  
woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Daringmen 3 - 5
woensdag 14-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Den Hemel 13 - 4