***   deelname BZVC nieuw seizoen 2018-2019 --  inschrijving voor 24 juni via deze link: http://www.sportinbrussel.be/bzvc-inschrijving-seizoen-2018-2019 ***

Kalender 2017-2018 : Media Markt 1000

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Minor-Ndako 4 - 3  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Media Markt 1000 9 - 7  
D-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Skuadr 10 - 5  
D-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Rue de Flandre 12 - 2  
D-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Media Markt 1000 5 - 4  
D-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 1 - 5  
D-Reeks dinsdag 24-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 2 - 4  
D-Reeks vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Media Markt 1000 6 - 6  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - FriS 1 - 9  
D-Reeks vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Media Markt 1000 2 - 1  
D-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 2 - 1  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Media Markt 1000 9 - 3
D-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - AEK Etterbeek 6 - 8  
D-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Media Markt 1000 4 - 12  
D-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 4  
D-Reeks vrijdag 02-02-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 2 - 11  
D-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - C21 Azur 2 - 4  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 6  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Soda JC 7 - 6  
D-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Media Markt 1000 8 - 2
D-Reeks zaterdag 07-04-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Media Markt 1000 6 - 9  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Dashtereirs 4 - 10  
D-Reeks woensdag 09-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Media Markt 1000 8 - 2  
D-Reeks vrijdag 01-06-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 11
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks woensdag 06-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Minor-Ndako 4 - 3  
Beker-1/32 Finale donderdag 14-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Media Markt 1000 9 - 7  
D-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Skuadr 10 - 5  
D-Reeks woensdag 04-10-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Rue de Flandre 12 - 2  
D-Reeks dinsdag 10-10-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Media Markt 1000 5 - 4  
D-Reeks dinsdag 17-10-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 1 - 5  
D-Reeks dinsdag 24-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 2 - 4  
D-Reeks vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Media Markt 1000 6 - 6  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - FriS 1 - 9  
D-Reeks vrijdag 01-12-2017 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Media Markt 1000 2 - 1  
D-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 2 - 1  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Media Markt 1000 9 - 3
D-Reeks woensdag 10-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - AEK Etterbeek 6 - 8  
D-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Media Markt 1000 4 - 12  
D-Reeks woensdag 24-01-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 5 - 4  
D-Reeks vrijdag 02-02-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 2 - 11  
D-Reeks woensdag 21-02-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - C21 Azur 2 - 4  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 6  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Soda JC 7 - 6  
D-Reeks woensdag 04-04-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Media Markt 1000 8 - 2
D-Reeks zaterdag 07-04-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Media Markt 1000 6 - 9  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Dashtereirs 4 - 10  
D-Reeks woensdag 09-05-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Media Markt 1000 8 - 2  
D-Reeks vrijdag 01-06-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen 4 - 11