*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : Media Markt 1000

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks maandag 19-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Rue de Flandre -  
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 20-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
D-Reeks zaterdag 05-01-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 -  
D-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
D-Reeks vrijdag 18-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 31-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Dashtereirs -  
D-Reeks woensdag 06-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste -  
D-Reeks donderdag 28-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks woensdag 13-03-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 28-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - C21 Azur -  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks donderdag 09-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt 1000 20 - 2  
D-Reeks donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City 6 - 9  
D-Reeks dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 5 - 5  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Media Markt 1000 7 - 2  
D-Reeks maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 -
D-Reeks donderdag 25-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels 3 - 7  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 3 - 2  
D-Reeks donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
D-Reeks maandag 19-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Rue de Flandre -  
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 20-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
D-Reeks zaterdag 05-01-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 -  
D-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
D-Reeks vrijdag 18-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 31-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Dashtereirs -  
D-Reeks woensdag 06-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 14-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste -  
D-Reeks donderdag 28-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
D-Reeks woensdag 13-03-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 28-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - C21 Azur -  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 -  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Media Markt 1000 -  
D-Reeks donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
D-Reeks donderdag 09-05-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys -  
Beker-1/32 Finale woensdag 05-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Media Markt 1000 20 - 2  
D-Reeks donderdag 27-09-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City 6 - 9  
D-Reeks dinsdag 09-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Media Markt 1000 5 - 5  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Media Markt 1000 7 - 2  
D-Reeks maandag 22-10-2018 20u00 - 21u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Phoenix 1140 -
D-Reeks donderdag 25-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels 3 - 7  
D-Reeks dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 3 - 2  
D-Reeks donderdag 08-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC -