*** HERNIEUWDE UPDATE VIRUS COVID-19: DEFINITIEF: GEEN BZVC-wedstrijden meer voor het seizoen 2019-2020 ***

*** like onze facebookpagina: https://www.facebook.com/BrusselseZaalVoetbalCompetitie/ ***

Kalender 2019-2020 : Beker-1/16 Finale

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Beker-1/16 Finale

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - Beertjes 12 - 3  
woensdag 13-11-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Stoemp - BG's Schaarbeek 1 - 4  
woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Saloon 5 - 3  
woensdag 20-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - FC Bebo 2 - 8  
dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel AEK Etterbeek - Italgio 6 - 4  
donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 4 - 2  
donderdag 28-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Boes Booze 2 - 8  
vrijdag 29-11-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Shotakoté 11 - 2  
maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Amoreal 3 - 4  
woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Real Andalucia - Carmen Chill 5 - 8  
maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Sheffield Tuesday 10 - 1  
woensdag 11-12-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VBM 5 - 0
donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 1  
vrijdag 13-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - KFK Wojje 5 - 4  
woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sanfing Knights 5 - 3
donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Roskamikaas 6 - 1  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - Beertjes 12 - 3  
woensdag 13-11-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Stoemp - BG's Schaarbeek 1 - 4  
woensdag 20-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Saloon 5 - 3  
woensdag 20-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - FC Bebo 2 - 8  
dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel AEK Etterbeek - Italgio 6 - 4  
donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 4 - 2  
donderdag 28-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Boes Booze 2 - 8  
vrijdag 29-11-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - FC Shotakoté 11 - 2  
maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - FC Amoreal 3 - 4  
woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Real Andalucia - Carmen Chill 5 - 8  
maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Sheffield Tuesday 10 - 1  
woensdag 11-12-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VBM 5 - 0
donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 4 - 1  
vrijdag 13-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - KFK Wojje 5 - 4  
woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sanfing Knights 5 - 3
donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Roskamikaas 6 - 1