*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : Beker-1/16 Finale

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Beker-1/16 Finale

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Fc Mad Boys 5 - 3  
vrijdag 13-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Carmen Chill 5 - 7  
dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - KFK Wojje 3 - 3
dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels UTD Vet 7 - 2  
vrijdag 10-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Soda JC 4 - 5  
vrijdag 17-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Titans 5 - 0
dinsdag 21-11-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Dikken Bal Monk 5 - 9  
dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 3 - 0  
dinsdag 21-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Minor-Ndako Club - KWB Savio Vets 2 - 9  
vrijdag 24-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - Lions Atlas 6 - 3  
donderdag 30-11-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Five Lions Futsal Club 2 - 4  
vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 2 - 5  
maandag 11-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - One Piece Brussels 3 - 3
woensdag 13-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 4 - 3  
vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Mix-Up 7 - 3  
vrijdag 22-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Auverkes 7 - 2  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 09-10-2023 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Fc Mad Boys 5 - 3  
vrijdag 13-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Carmen Chill 5 - 7  
dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - KFK Wojje 3 - 3
dinsdag 07-11-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Brussels UTD Vet 7 - 2  
vrijdag 10-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Stoemp - Soda JC 4 - 5  
vrijdag 17-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Titans 5 - 0
dinsdag 21-11-2023 20u00 - 21u00 Sportzaal Cynthia Bolingo VC Bebo - Dikken Bal Monk 5 - 9  
dinsdag 21-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Roskamikaas 3 - 0  
dinsdag 21-11-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Minor-Ndako Club - KWB Savio Vets 2 - 9  
vrijdag 24-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - Lions Atlas 6 - 3  
donderdag 30-11-2023 20u00 - 21u00 Eurovolleycenter Dikken Deem - Five Lions Futsal Club 2 - 4  
vrijdag 01-12-2023 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo FC Bebo - Dashtereirs 2 - 5  
maandag 11-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - One Piece Brussels 3 - 3
woensdag 13-12-2023 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - FC Shotakoté 4 - 3  
vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - FC Mix-Up 7 - 3  
vrijdag 22-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - Auverkes 7 - 2