*** Nieuw seizoen 2019 - 2020 : hier inschrijven voor competities heren, dames en veteranen !!! *** ZVK Intoxicoche zoekt spelers: mail naar sid.lieten@gmail.com ***

Kalender 2018-2019 : Sanfing Knights

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 2 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Sanfing Knights 6 - 0  
B-Reeks maandag 01-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 5  
B-Reeks maandag 15-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon 4 - 1  
B-Reeks woensdag 24-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 4 - 5  
B-Reeks maandag 29-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick 5 - 6  
B-Reeks maandag 12-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté 2 - 6  
B-Reeks vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sanfing Knights 4 - 7  
B-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 1 - 3  
B-Reeks maandag 10-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill 5 - 2  
B-Reeks vrijdag 21-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Sanfing Knights 3 - 2  
B-Reeks woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights 2 - 7  
B-Reeks maandag 07-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights 5 - 3  
B-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 5 - 7  
B-Reeks maandag 21-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 8 - 0  
B-Reeks maandag 04-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp 6 - 4  
B-Reeks donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights 8 - 5  
B-Reeks maandag 04-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes 4 - 7  
B-Reeks maandag 18-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights 5 - 2  
B-Reeks maandag 01-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Real Andalucia 2 - 8  
B-Reeks maandag 15-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 3 - 8  
B-Reeks donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights 7 - 3  
B-Reeks maandag 29-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Daringmen 10 - 2  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights 2 - 8  
Beker-1/32 Finale vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Sanfing Knights 6 - 0  
B-Reeks maandag 01-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Den Hemel 4 - 5  
B-Reeks maandag 15-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon 4 - 1  
B-Reeks woensdag 24-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights 4 - 5  
B-Reeks maandag 29-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick 5 - 6  
B-Reeks maandag 12-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté 2 - 6  
B-Reeks vrijdag 30-11-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sanfing Knights 4 - 7  
B-Reeks vrijdag 07-12-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 1 - 3  
B-Reeks maandag 10-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill 5 - 2  
B-Reeks vrijdag 21-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Sanfing Knights 3 - 2  
B-Reeks woensdag 26-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights 2 - 7  
B-Reeks maandag 07-01-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights 5 - 3  
B-Reeks maandag 14-01-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 5 - 7  
B-Reeks maandag 21-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 8 - 0  
B-Reeks maandag 04-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp 6 - 4  
B-Reeks donderdag 21-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights 8 - 5  
B-Reeks maandag 04-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes 4 - 7  
B-Reeks maandag 18-03-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights 5 - 2  
B-Reeks maandag 01-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Real Andalucia 2 - 8  
B-Reeks maandag 15-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 3 - 8  
B-Reeks donderdag 25-04-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Sanfing Knights 7 - 3  
B-Reeks maandag 29-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Daringmen 10 - 2