*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Sanfing Knights

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B woensdag 27-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
Beker-1/16 Finale woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -
Reeks B maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 17-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
Reeks B maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon -  
Reeks B maandag 16-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
Reeks B dinsdag 24-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 30-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick -  
Reeks B maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
Reeks B woensdag 22-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 27-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté -  
Reeks B maandag 11-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sanfing Knights -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sanfing Knights 2 - 7  
Reeks B maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 5 - 1  
Reeks B maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 3  
Reeks B maandag 14-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 7 - 2  
Reeks B maandag 28-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - AEK Etterbeek 4 - 4  
Reeks B vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 4 - 4  
Reeks B donderdag 14-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B woensdag 27-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Stoemp -  
Reeks B maandag 16-12-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Sanfing Knights -  
Beker-1/16 Finale woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 06-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B woensdag 22-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Sanfing Knights -
Reeks B maandag 03-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B vrijdag 07-02-2020 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 17-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Carmen Chill -  
Reeks B maandag 02-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Saloon -  
Reeks B maandag 16-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Auverkes -  
Reeks B dinsdag 24-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 30-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Hattrick -  
Reeks B maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
Reeks B woensdag 22-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 27-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - FC Shotakoté -  
Reeks B maandag 11-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sanfing Knights -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sanfing Knights 2 - 7  
Reeks B maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 5 - 1  
Reeks B maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sanfing Knights 4 - 3  
Reeks B maandag 14-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Le Coq Sportief 7 - 2  
Reeks B maandag 28-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - AEK Etterbeek 4 - 4  
Reeks B vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Sanfing Knights 4 - 4  
Reeks B donderdag 14-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Sanfing Knights -