*** volg ons op facebook *** Beker 1/16 finale beschikbaar hier ***

                                        *** Ingeven wedstrijduitslag ONMIDDELLIJK na de wedstrijd mogelijk met smartphone/tablet (login) ***

 

Brusselse Zaalvoetbalcompetitie (BZVC)

 

 ---  Seizoen 2023-2024 (Competities heren, dames, veteranen )  ---

 

§  Herencompetitie (Reeksen A tot D);

§  Damescompetitie (L1- en L2-reeks);

§  Veteranencompetitie (V-reeks);

§  Bekercompetitie (1/32 finale tot 6-okt-23)

                                (1/16 finale tot 29-dec-23). 

Praktische informatie:

-        De laatste versie van het bekerreglement en 1/32 finale  en de volledige info van alle reeksindelingen 2023-2024 vind je terug in Reglementen en ook het bondig samengevat Short Memento;-           

-        Alle kalenders hier beschikbaar zijn steeds de laatste en enig geldige versie. Voor de kalenders van je ploeg kies je Naar kalender dan Per ploeg  en selecteer dan je ploegnaam (update tot 7-dec-2023);          

Ø  AEK Etterbeek speelt haar thuiswedstrijden in de Sporthal Atheneum Sint-Pieters-Woluwe i.p.v. in Etterbeek;

Ø  Racing Eunk speelt haar thuiswedstrijden op maandag om 21uur (i.p.v. 22 uur);

-          Alle licentielijsten (met alle medegedeelde spelers/coaches en TA’s)  zijn beschikbaar op onze website en kunnen ofwel afgedrukt ofwel digitaal getoond worden (update tot 7-dec-2023);       

Ø  Nieuwe spelers/TA kunnen steeds toegevoegd worden; bijwerking licentielijsten op maandag en donderdag PM (ingeven tot 14 uur);

 

We wensen iedereen een aangenaam en sportief seizoen toe.

 

 ---  Bekerfinales en eindklassement voor het seizoen 2022 - 2023  ---

 

Laureaten van de BZVC-bekercompetities 2022-2023:

 

         Bekerfinale Heren :                  1° : Young Boys AC                           :  KWB Savio

         Galawedstrijd Dames:             1° : Les Filles du Block                      :  Bebolitas
         -  Galawedstrijd Veteranen:        1° : Rue de Flandre                           :  VC Bebo

 

Laureaten van de BZVC-competities 2022-2023:

 

         -  A-reeks :       1° : FC Dikken Deem   :  KWB Savio 3° : AEK Etterbeek

         B-reeks :       1° : Le Coq Sportief         :  KFK Wojje 3°:  Saloon

         -  C-reeks :     1° : Young Boys AC :  AS Greenta  3°:  Racing Eunk

         -  D-reeks :    1° : Five Lions Futsal Club :  Centrum West  3°:  La Rojita

         -  Dames :    1° : Bebolitas  :  RWDM Girls  3°:  Les Filles du Block

         Veteranen :  1° : SV Beertjes   :  VC Bebo  3°:  Brussels UTD Vet 

 

PROFICIAT aan alle laureaten. BZVC bedankt alle deelnemende ploegen en sympathisanten,  alle medewerkers van de VGC-sportdienst  en de scheidsrechters  van harte. 

 

Contact :