*** HERNIEUWDE UPDATE VIRUS COVID-19: DEFINITIEF: GEEN BZVC-wedstrijden meer voor het seizoen 2019-2020 ***

*** like onze facebookpagina: https://www.facebook.com/BrusselseZaalVoetbalCompetitie/ ***

Kalender 2019-2020 : Beker-1/32 Finale

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Beker-1/32 Finale

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 02-09-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Steaua Simonis 5 - 1  
dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Real Andalucia 0 - 6  
woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Daringmen 11 - 1  
woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako Club 16 - 2  
woensdag 04-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dashtereirs 3 - 14  
woensdag 04-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - De Kuub Z.Z. 6 - 8  
donderdag 05-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VaartTorpedo's 3 - 5  
donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Minor-Ndako City 10 - 5  
donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Young Boys Brussels 8 - 2  
vrijdag 06-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sparta 5 - 0
maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Auverkes 9 - 0  
maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Media Markt 1000 10 - 11
maandag 09-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 4 - 7  
dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sanfing Knights 2 - 7  
dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 4 - 1  
dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 11 - 1  
woensdag 11-09-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Saloon 4 - 2  
vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FC Bebo 0 - 6  
vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Bal Monk 5 - 0  
vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Italgio 2 - 11  
dinsdag 01-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - BG's Schaarbeek 4 - 7
dinsdag 08-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 11  
vrijdag 11-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde Le Coq Sportief - KWB Savio 0 - 5
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 02-09-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Steaua Simonis 5 - 1  
dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Real Andalucia 0 - 6  
woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal Ceria Media Markt Nieuwstraat - Daringmen 11 - 1  
woensdag 04-09-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Minor-Ndako Club 16 - 2  
woensdag 04-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dashtereirs 3 - 14  
woensdag 04-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - De Kuub Z.Z. 6 - 8  
donderdag 05-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VaartTorpedo's 3 - 5  
donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Minor-Ndako City 10 - 5  
donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Young Boys Brussels 8 - 2  
vrijdag 06-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sparta 5 - 0
maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Wemmel Dikken Deem - Auverkes 9 - 0  
maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Media Markt 1000 10 - 11
maandag 09-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Stoemp 4 - 7  
dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sanfing Knights 2 - 7  
dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 4 - 1  
dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - De Wulle Bieste 11 - 1  
woensdag 11-09-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Saloon 4 - 2  
vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - FC Bebo 0 - 6  
vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Dikken Bal Monk 5 - 0  
vrijdag 13-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Italgio 2 - 11  
dinsdag 01-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - BG's Schaarbeek 4 - 7
dinsdag 08-10-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 11  
vrijdag 11-10-2019 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde Le Coq Sportief - KWB Savio 0 - 5