*** Start seizoen 2020 - 2021 *** Definitieve bekerkalender 1/32 finale en definitieve competitiekalender en alle ploegkalenders hier beschikbaar (update 17/9) ***
*** Dameslicenties hier beschikbaar (met ploeg-'login'), 1° dameswedstrijden op zondag 13/9 ***

Kalender 2020-2021 : Beker-1/32 Finale

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
donderdag 24-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dashtereirs -
maandag 28-09-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - VaartTorpedo's -  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
woensdag 02-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Roskamikaas 4 - 3  
woensdag 02-09-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dikken Deem 1 - 10  
woensdag 02-09-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Brussels United 5 - 0  
woensdag 02-09-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - RC Sanfing Knights 6 - 1  
vrijdag 04-09-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - VBM 6 - 8  
vrijdag 04-09-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Daringmen -
vrijdag 04-09-2020 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Minor-Ndako City 9 - 7  
vrijdag 04-09-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Metallurg Brasseurs 8 - 2  
vrijdag 04-09-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Sparta 5 - 0
maandag 07-09-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Kuub Z.Z. 5 - 6  
dinsdag 08-09-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 9 - 4  
dinsdag 08-09-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum B.Sports Young Boys AC - Beertjes 9 - 5  
woensdag 09-09-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Dikken Bal Monk 8 - 1  
woensdag 09-09-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 6 - 4  
donderdag 10-09-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 2  
vrijdag 11-09-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Titans BXL -  
vrijdag 11-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp 11 - 2  
maandag 14-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - De Wulle Bieste -
dinsdag 15-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - BG's Schaarbeek -
dinsdag 15-09-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FC Shotakoté -  
vrijdag 18-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - KFK Wojje 4 - 4
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
donderdag 24-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dashtereirs -
maandag 28-09-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - VaartTorpedo's -  
woensdag 02-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Roskamikaas 4 - 3  
woensdag 02-09-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Dikken Deem 1 - 10  
woensdag 02-09-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Brussels United 5 - 0  
woensdag 02-09-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Wemmel Crystal BX - RC Sanfing Knights 6 - 1  
vrijdag 04-09-2020 20u00 - 21u00 Charles Vander Puttenstadion FC Bebo - VBM 6 - 8  
vrijdag 04-09-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden AS Greenta - Daringmen -
vrijdag 04-09-2020 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Minor-Ndako City 9 - 7  
vrijdag 04-09-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Metallurg Brasseurs 8 - 2  
vrijdag 04-09-2020 21u30 - 22u30 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Sparta 5 - 0
maandag 07-09-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - De Kuub Z.Z. 5 - 6  
dinsdag 08-09-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - FriS 9 - 4  
dinsdag 08-09-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum B.Sports Young Boys AC - Beertjes 9 - 5  
woensdag 09-09-2020 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg FC Amoreal - Dikken Bal Monk 8 - 1  
woensdag 09-09-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Steaua Simonis 6 - 4  
donderdag 10-09-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 2  
vrijdag 11-09-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Titans BXL -  
vrijdag 11-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp 11 - 2  
maandag 14-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - De Wulle Bieste -
dinsdag 15-09-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - BG's Schaarbeek -
dinsdag 15-09-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - FC Shotakoté -  
vrijdag 18-09-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - KFK Wojje 4 - 4