*** volg ons op facebook *** Bzvc CUP 1/8 finale & Ladies CUP 1/8 finale & All Stars CUP 1/4 finale  (hier aanklikken) ***

                                        **Play-offs Dames LF1 (Titel) & Dames LF2 (Klassement)  --  Wie haalt deze "dames"-titels l!! ***


Kalender 2023-2024 : VBM

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C donderdag 29-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako Club -  
Reeks C woensdag 06-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VBM -  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - VBM -  
Reeks C donderdag 28-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Bob Merlo -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 05-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - VBM 14 - 4  
Reeks C dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - VBM 2 - 6  
Reeks C donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Roskamikaas 3 - 6  
Reeks C woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM 15 - 2  
Reeks C donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Futsal Molenbeek 3 - 8  
Reeks C woensdag 18-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - VBM 5 - 10  
Reeks C donderdag 26-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Phoenix 1140 0 - 5
Reeks C donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Metallurg Brasseurs 7 - 4  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM 4 - 4  
Reeks C donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City 7 - 6  
Reeks C maandag 18-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM 6 - 3  
Reeks C donderdag 18-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Five Lions Futsal Club 2 - 5  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - VBM 7 - 1  
Reeks C donderdag 01-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
Reeks C donderdag 15-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk -
Reeks C dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM 5 - 0
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C donderdag 29-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako Club -  
Reeks C woensdag 06-03-2024 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Roskamikaas - VBM -  
Reeks C vrijdag 15-03-2024 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Futsal Molenbeek - VBM -  
Reeks C donderdag 28-03-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 05-09-2023 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren Five Lions Futsal Club - VBM 14 - 4  
Reeks C dinsdag 19-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - VBM 2 - 6  
Reeks C donderdag 28-09-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Roskamikaas 3 - 6  
Reeks C woensdag 04-10-2023 21u00 - 22u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako City - VBM 15 - 2  
Reeks C donderdag 12-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Futsal Molenbeek 3 - 8  
Reeks C woensdag 18-10-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Minor-Ndako Club - VBM 5 - 10  
Reeks C donderdag 26-10-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Phoenix 1140 0 - 5
Reeks C donderdag 09-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Metallurg Brasseurs 7 - 4  
Reeks C vrijdag 24-11-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VBM 4 - 4  
Reeks C donderdag 07-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City 7 - 6  
Reeks C maandag 18-12-2023 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Racing Eunk - VBM 6 - 3  
Reeks C donderdag 18-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Five Lions Futsal Club 2 - 5  
Reeks C woensdag 24-01-2024 21u00 - 22u00 Sportzaal Cynthia Bolingo Bob Merlo - VBM 7 - 1  
Reeks C donderdag 01-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Brussels United -  
Reeks C donderdag 15-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VBM - Racing Eunk -
Reeks C dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VBM 5 - 0