*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : VBM

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Sheffield Tuesday -  
Reeks D woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - De Wulle Bieste -  
Beker-1/16 Finale woensdag 11-12-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VBM -  
Reeks D woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - KFK Wojje -  
Reeks D maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - VBM -  
Reeks D woensdag 08-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - VBM -  
Reeks D woensdag 15-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Media Markt 1000 -  
Reeks D woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Greenta Bxl -  
Reeks D maandag 10-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - VBM -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - VBM -  
Reeks D woensdag 26-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -
Reeks D dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - VBM -  
Reeks D woensdag 25-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - El Reygato CF -  
Reeks D woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - FriS -  
Reeks D donderdag 23-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - VBM -  
Reeks D dinsdag 28-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - VBM -
Reeks D woensdag 06-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Minor-Ndako Club -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 4 - 1  
Reeks D vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - VBM 3 - 7  
Reeks D donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VBM 1 - 14  
Reeks D woensdag 09-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Celle Boys 4 - 3  
Reeks D zaterdag 19-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - VBM 2 - 3
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - VBM 6 - 3  
Reeks D maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - VBM 3 - 2  
Reeks D woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Soda JC 10 - 2  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Sheffield Tuesday -  
Reeks D woensdag 04-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - De Wulle Bieste -  
Beker-1/16 Finale woensdag 11-12-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VBM -  
Reeks D woensdag 18-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - KFK Wojje -  
Reeks D maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - VBM -  
Reeks D woensdag 08-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - VBM -  
Reeks D woensdag 15-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Media Markt 1000 -  
Reeks D woensdag 29-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Greenta Bxl -  
Reeks D maandag 10-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - VBM -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - VBM -  
Reeks D woensdag 26-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Young Boys Brussels -  
Reeks D dinsdag 03-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg VBM - Minor-Ndako City -
Reeks D dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - VBM -  
Reeks D woensdag 25-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - El Reygato CF -  
Reeks D woensdag 08-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - FriS -  
Reeks D donderdag 23-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - VBM -  
Reeks D dinsdag 28-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - VBM -
Reeks D woensdag 06-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Minor-Ndako Club -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VBM 4 - 1  
Reeks D vrijdag 13-09-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - VBM 3 - 7  
Reeks D donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VBM 1 - 14  
Reeks D woensdag 09-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Celle Boys 4 - 3  
Reeks D zaterdag 19-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - VBM 2 - 3
Reeks D vrijdag 25-10-2019 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - VBM 6 - 3  
Reeks D maandag 04-11-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - VBM 3 - 2  
Reeks D woensdag 06-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Soda JC 10 - 2