*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Media Markt 1000

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Media Markt 1000 -  
Reeks D maandag 18-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 21-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - El Reygato CF -  
Reeks D donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Sheffield Tuesday -  
Reeks D dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 -  
Beker-1/16 Finale donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Roskamikaas -  
Reeks D woensdag 15-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Media Markt 1000 -  
Reeks D maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels -  
Reeks D maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 27-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 26-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
Reeks D woensdag 01-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 09-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City -  
Reeks D donderdag 23-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - VBM -  
Reeks D donderdag 07-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - KFK Wojje -  
Reeks D donderdag 14-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Media Markt 1000 -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Media Markt 1000 10 - 11
Reeks D donderdag 12-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 5  
Reeks D donderdag 26-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 5 - 0  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 5 - 6  
Reeks D donderdag 24-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC 4 - 6  
Reeks D zaterdag 02-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 4 - 3
Reeks D donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Greenta Bxl -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Media Markt 1000 -  
Reeks D maandag 18-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 21-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - El Reygato CF -  
Reeks D donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Sheffield Tuesday -  
Reeks D dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 -  
Beker-1/16 Finale donderdag 19-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Roskamikaas -  
Reeks D woensdag 15-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Media Markt 1000 -  
Reeks D maandag 20-01-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels -  
Reeks D maandag 10-02-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Media Markt 1000 -  
Reeks D vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 27-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - FriS -  
Reeks D vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 26-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako Club -  
Reeks D woensdag 01-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 09-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Minor-Ndako City -  
Reeks D donderdag 23-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - VBM -  
Reeks D donderdag 07-05-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - KFK Wojje -  
Reeks D donderdag 14-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Media Markt 1000 -  
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Media Markt 1000 10 - 11
Reeks D donderdag 12-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 5  
Reeks D donderdag 26-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - De Wulle Bieste 5 - 0  
Reeks D vrijdag 11-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Media Markt 1000 5 - 6  
Reeks D donderdag 24-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Soda JC 4 - 6  
Reeks D zaterdag 02-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 4 - 3
Reeks D donderdag 07-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Greenta Bxl -