*** volg ons op facebook *** De bekerfinales en de prijsuitreiking voor het seizoen 2023 – 2024 vinden plaats in de Sportcentrum Jette, Graafschap Jettelaan 3  op vrijdag  14 juni 2024 vanaf 18u30 *** 

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Fc Bandido

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 vrijdag 08-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Annapurna Brussel Club 9 - 1  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bandido 14 - 3  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Wulle Bieste 5 - 0  
Reeks D vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bandido 2 - 6  
Reeks D woensdag 11-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bandido 4 - 9  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Fc Bonça 3 - 7  
Reeks D dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Fc Bandido 4 - 3  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bandido 1 - 7  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bandido 5 - 1  
BzvCUP 1/16 vrijdag 17-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Titans 5 - 0
Reeks D vrijdag 01-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FriS 11 - 3  
Reeks D donderdag 07-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bandido 4 - 10  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Soda JC 9 - 4  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bandido 4 - 2  
BzvCUP 1/8 dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - AS Greenta 3 - 4  
Reeks D vrijdag 23-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Lions Atlas 4 - 4  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Roze Duivels 6 - 4  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Celle Boys 5 - 0
Reeks D maandag 25-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Fc Bandido 10 - 1  
Reeks D vrijdag 05-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Mix-Up 5 - 1  
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Fc Bandido 7 - 7  
Reeks D vrijdag 03-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - El Castigo cf 4 - 1  
Reeks D vrijdag 17-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Daringmen 6 - 1  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 vrijdag 08-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Annapurna Brussel Club 9 - 1  
Reeks D dinsdag 12-09-2023 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Fc Bandido 14 - 3  
Reeks D vrijdag 22-09-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Wulle Bieste 5 - 0  
Reeks D vrijdag 06-10-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Fc Bandido 2 - 6  
Reeks D woensdag 11-10-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Fc Bandido 4 - 9  
Reeks D vrijdag 20-10-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Fc Bonça 3 - 7  
Reeks D dinsdag 24-10-2023 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Fc Bandido 4 - 3  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bandido 1 - 7  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Fc Bandido 5 - 1  
BzvCUP 1/16 vrijdag 17-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Titans 5 - 0
Reeks D vrijdag 01-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FriS 11 - 3  
Reeks D donderdag 07-12-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Fc Bandido 4 - 10  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Soda JC 9 - 4  
Reeks D vrijdag 09-02-2024 21u30 - 22u30 St-Michel S-J-Molenbeek El Castigo cf - Fc Bandido 4 - 2  
BzvCUP 1/8 dinsdag 13-02-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - AS Greenta 3 - 4  
Reeks D vrijdag 23-02-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Lions Atlas 4 - 4  
Reeks D vrijdag 08-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - De Roze Duivels 6 - 4  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Celle Boys 5 - 0
Reeks D maandag 25-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Fc Bandido 10 - 1  
Reeks D vrijdag 05-04-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - FC Mix-Up 5 - 1  
Reeks D vrijdag 19-04-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Fc Bandido 7 - 7  
Reeks D vrijdag 03-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - El Castigo cf 4 - 1  
Reeks D vrijdag 17-05-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Daringmen 6 - 1