*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Celle Boys

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D zaterdag 16-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys -
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club -  
Reeks D dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
Reeks D dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
Reeks D dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
Reeks D maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - VBM -  
Reeks D dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - KFK Wojje -  
Reeks D maandag 06-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
Reeks D maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 19-05-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Greenta Bxl -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sanfing Knights 2 - 7  
Reeks D donderdag 12-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 5  
Reeks D dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 4 - 3  
Reeks D woensdag 09-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Celle Boys 4 - 3  
Reeks D dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Reygato CF 1 - 10  
Reeks D woensdag 30-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 6 - 2  
Reeks D dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 1 - 6  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D zaterdag 16-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys -
Reeks D vrijdag 22-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako Club -  
Reeks D dinsdag 10-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Media Markt 1000 -  
Reeks D donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys -  
Reeks D vrijdag 17-01-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 28-01-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS -  
Reeks D dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC -  
Reeks D dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste -  
Reeks D maandag 02-03-2020 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - VBM -  
Reeks D dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - KFK Wojje -  
Reeks D maandag 06-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
Reeks D maandag 04-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Celle Boys -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys -  
Reeks D dinsdag 19-05-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Greenta Bxl -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sanfing Knights 2 - 7  
Reeks D donderdag 12-09-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Celle Boys 4 - 5  
Reeks D dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 4 - 3  
Reeks D woensdag 09-10-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Celle Boys 4 - 3  
Reeks D dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Reygato CF 1 - 10  
Reeks D woensdag 30-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 6 - 2  
Reeks D dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Minor-Ndako City 1 - 6