*** volg ons op facebook *** volg HIER onze  B z v C  C U P  ½  finale & L a d i e s   C U P  ¼ finale  & ½  finale & A l l  S t a r s  C U P ¼ finale & ½ finale ***

*** BZVC-Inschrijvingen seizoen 2024 - 2025 hier beschikbaar –   Nieuwe ploegen (heren, dames, veteranen) van harte welkom  **** 

Kalender 2023-2024 : Celle Boys

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Stoemp 2 - 7  
Reeks D dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bonça 3 - 4  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Castigo cf 1 - 12  
Reeks D donderdag 12-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Celle Boys 13 - 3  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 3 - 3  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bandido 1 - 7  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Lions Atlas 3 - 6  
Reeks D maandag 20-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Celle Boys 6 - 1  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Mix-Up 1 - 3  
Reeks D woensdag 06-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 3 - 3  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Celle Boys 5 - 0
Reeks D dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Roze Duivels 3 - 4  
Reeks D dinsdag 16-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Celle Boys 6 - 4  
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 5 - 3  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste 1 - 5  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Celle Boys 5 - 0
Reeks D dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 4 - 2  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Daringmen 1 - 3  
Reeks D dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Celle Boys 18 - 2  
Reeks D woensdag 08-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas El Castigo cf - Celle Boys 13 - 1
Reeks D dinsdag 14-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 15 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
BzvCUP 1/32 dinsdag 05-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Stoemp 2 - 7  
Reeks D dinsdag 19-09-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bonça 3 - 4  
Reeks D dinsdag 03-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - El Castigo cf 1 - 12  
Reeks D donderdag 12-10-2023 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek De Roze Duivels - Celle Boys 13 - 3  
Reeks D dinsdag 17-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Soda JC 3 - 3  
Reeks D dinsdag 31-10-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Fc Bandido 1 - 7  
Reeks D dinsdag 14-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Lions Atlas 3 - 6  
Reeks D maandag 20-11-2023 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bonça - Celle Boys 6 - 1  
Reeks D dinsdag 28-11-2023 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FC Mix-Up 1 - 3  
Reeks D woensdag 06-12-2023 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Celle Boys 3 - 3  
Reeks D vrijdag 15-12-2023 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Celle Boys 5 - 0
Reeks D dinsdag 09-01-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Roze Duivels 3 - 4  
Reeks D dinsdag 16-01-2024 20u00 - 21u00 St-Michel S-J-Molenbeek Lions Atlas - Celle Boys 6 - 4  
Reeks D vrijdag 26-01-2024 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Celle Boys 5 - 3  
Reeks D dinsdag 20-02-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - De Wulle Bieste 1 - 5  
Reeks D vrijdag 22-03-2024 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Fc Bandido - Celle Boys 5 - 0
Reeks D dinsdag 09-04-2024 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Celle Boys 4 - 2  
Reeks D dinsdag 16-04-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Daringmen 1 - 3  
Reeks D dinsdag 30-04-2024 22u00 - 23u00 St-Michel S-J-Molenbeek FC Mix-Up - Celle Boys 18 - 2  
Reeks D woensdag 08-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas El Castigo cf - Celle Boys 13 - 1
Reeks D dinsdag 14-05-2024 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - FriS 15 - 3