*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Beertjes

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
Reeks B woensdag 18-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
Reeks B maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
Reeks B maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 27-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - AEK Etterbeek -  
Reeks B maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
Reeks B vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes -  
Reeks B maandag 23-03-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -
Reeks B maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 20-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes -  
Reeks B dinsdag 05-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Media Markt 1000 10 - 11
Reeks B maandag 23-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 9 - 2  
Reeks B maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 5 - 1  
Reeks B maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 4  
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 4 - 6  
Reeks B maandag 21-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 4 - 5  
Reeks B maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 5 - 3  
Beker-1/16 Finale dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - Beertjes 12 - 3
Reeks B maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks B maandag 02-12-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
Reeks B donderdag 12-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Beertjes -  
Reeks B woensdag 18-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Beertjes -  
Reeks B maandag 30-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Beertjes -  
Reeks B maandag 13-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Metallurg Brasseurs -  
Reeks B maandag 27-01-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - AEK Etterbeek -  
Reeks B maandag 03-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Beertjes -  
Reeks B vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Beertjes -  
Reeks B woensdag 04-03-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Beertjes -  
Reeks B maandag 16-03-2020 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Beertjes -  
Reeks B maandag 23-03-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Stoemp -  
Reeks B woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Beertjes -
Reeks B maandag 06-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Sanfing Knights -  
Reeks B maandag 20-04-2020 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Auverkes -  
Reeks B dinsdag 05-05-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Beertjes -  
Beker-1/32 Finale maandag 09-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Media Markt 1000 10 - 11
Reeks B maandag 23-09-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - FC Shotakoté 9 - 2  
Reeks B maandag 30-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Beertjes 5 - 1  
Reeks B maandag 07-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Carmen Chill 5 - 4  
Reeks B vrijdag 11-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Beertjes 4 - 6  
Reeks B maandag 21-10-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Hattrick 4 - 5  
Reeks B maandag 04-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Saloon 5 - 3  
Beker-1/16 Finale dinsdag 12-11-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg El Reygato CF - Beertjes 12 - 3
Reeks B maandag 18-11-2019 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Le Coq Sportief -