***   deelname BZVC nieuw seizoen 2018-2019 --  inschrijving voor 24 juni via deze link: http://www.sportinbrussel.be/bzvc-inschrijving-seizoen-2018-2019 ***

Kalender 2017-2018 : Sparta

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks zaterdag 09-09-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Real Andalucia 1 - 17  
Beker-1/32 Finale maandag 11-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sparta 7 - 5  
C-Reeks zaterdag 23-09-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Roskamikaas 5 - 0
C-Reeks woensdag 27-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 4 - 6  
C-Reeks zaterdag 21-10-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - V.C. Amoreal 1 - 7  
C-Reeks zaterdag 04-11-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Sheffield Tuesday 7 - 7  
C-Reeks zaterdag 18-11-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Intoxicoche 6 - 4  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 15 - 5  
C-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sparta 7 - 5  
C-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sparta 11 - 2  
C-Reeks zaterdag 16-12-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 0  
C-Reeks zaterdag 13-01-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Bob Merlo 3 - 9  
C-Reeks woensdag 31-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Sparta 0 - 5
C-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 7 - 1  
C-Reeks zaterdag 24-02-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Dikken Bal Monk 4 - 2  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Sparta 3 - 19  
C-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 1 - 7  
C-Reeks zaterdag 24-03-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Daringmen 3 - 3  
C-Reeks woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Real Andalucia - Sparta 7 - 3
C-Reeks zaterdag 07-04-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - De Wulle Bieste 5 - 4  
C-Reeks woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sparta 8 - 5  
C-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta 10 - 1  
C-Reeks zaterdag 05-05-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Metallurg Brasseurs 5 - 0
C-Reeks woensdag 16-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Sparta 2 - 2
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks zaterdag 09-09-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Real Andalucia 1 - 17  
Beker-1/32 Finale maandag 11-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Sparta 7 - 5  
C-Reeks zaterdag 23-09-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Roskamikaas 5 - 0
C-Reeks woensdag 27-09-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 4 - 6  
C-Reeks zaterdag 21-10-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - V.C. Amoreal 1 - 7  
C-Reeks zaterdag 04-11-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Sheffield Tuesday 7 - 7  
C-Reeks zaterdag 18-11-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Intoxicoche 6 - 4  
Beker-1/16 Finale vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 15 - 5  
C-Reeks woensdag 29-11-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Metallurg Brasseurs - Sparta 7 - 5  
C-Reeks vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe Daringmen - Sparta 11 - 2  
C-Reeks zaterdag 16-12-2017 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 0  
C-Reeks zaterdag 13-01-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Bob Merlo 3 - 9  
C-Reeks woensdag 31-01-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Vaarttorpedo's - Sparta 0 - 5
C-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 7 - 1  
C-Reeks zaterdag 24-02-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Dikken Bal Monk 4 - 2  
C-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Sparta 3 - 19  
C-Reeks vrijdag 09-03-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 1 - 7  
C-Reeks zaterdag 24-03-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Daringmen 3 - 3  
C-Reeks woensdag 28-03-2018 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Real Andalucia - Sparta 7 - 3
C-Reeks zaterdag 07-04-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - De Wulle Bieste 5 - 4  
C-Reeks woensdag 11-04-2018 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sparta 8 - 5  
C-Reeks dinsdag 24-04-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta 10 - 1  
C-Reeks zaterdag 05-05-2018 19u30 - 20u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Sparta - Metallurg Brasseurs 5 - 0
C-Reeks woensdag 16-05-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Dikken Bal Monk - Sparta 2 - 2