*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Young Boys Brussels

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D zaterdag 16-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys -
Reeks D dinsdag 26-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Young Boys Brussels -  
Reeks D maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Young Boys Brussels -  
Reeks D donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys Brussels -  
Reeks D zaterdag 21-12-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako Club -  
Reeks D zaterdag 04-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS -  
Reeks D zaterdag 11-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - KFK Wojje -  
Reeks D zaterdag 25-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -  
Reeks D donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels -  
Reeks D woensdag 05-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
Reeks D zaterdag 15-02-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - El Reygato CF -  
Reeks D woensdag 26-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Young Boys Brussels -  
Reeks D zaterdag 07-03-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels -  
Reeks D zaterdag 04-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Greenta Bxl -
Reeks D dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Young Boys Brussels -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Young Boys Brussels 8 - 2  
Reeks D zaterdag 07-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 6 - 0  
Reeks D zaterdag 21-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City 5 - 5  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels 4 - 13  
Reeks D maandag 07-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Young Boys Brussels 1 - 3  
Reeks D zaterdag 19-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - VBM 2 - 3
Reeks D zaterdag 02-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 4 - 3
Reeks D vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D zaterdag 16-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Celle Boys -
Reeks D dinsdag 26-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Young Boys Brussels -  
Reeks D maandag 02-12-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Young Boys Brussels -  
Reeks D donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys Brussels -  
Reeks D zaterdag 21-12-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako Club -  
Reeks D zaterdag 04-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - FriS -  
Reeks D zaterdag 11-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - KFK Wojje -  
Reeks D zaterdag 25-01-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - De Wulle Bieste -  
Reeks D donderdag 30-01-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Young Boys Brussels -  
Reeks D woensdag 05-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Young Boys Brussels -  
Reeks D zaterdag 15-02-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - El Reygato CF -  
Reeks D woensdag 26-02-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Young Boys Brussels -  
Reeks D zaterdag 07-03-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 23-03-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Young Boys Brussels -  
Reeks D zaterdag 04-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Greenta Bxl -
Reeks D dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Young Boys Brussels -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Young Boys Brussels -  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Young Boys Brussels 8 - 2  
Reeks D zaterdag 07-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Soda JC 6 - 0  
Reeks D zaterdag 21-09-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Minor-Ndako City 5 - 5  
Reeks D vrijdag 27-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Young Boys Brussels 4 - 13  
Reeks D maandag 07-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Young Boys Brussels 1 - 3  
Reeks D zaterdag 19-10-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - VBM 2 - 3
Reeks D zaterdag 02-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Media Markt 1000 4 - 3
Reeks D vrijdag 08-11-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Young Boys Brussels -