*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : RS Brusselse Jeugdhuizen West

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Roskamikaas -
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dikken Bal Monk -
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - VaartTorpedo's -
Reeks C donderdag 13-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Daringmen -
Reeks C woensdag 11-03-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Sparta -
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 31-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur -
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Steaua Simonis -
Reeks C dinsdag 28-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C zaterdag 14-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C woensdag 25-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Intoxicoche -
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs -
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Bob Merlo -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 -
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 07-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Roskamikaas -
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dikken Bal Monk -
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - VaartTorpedo's -
Reeks C donderdag 13-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C woensdag 19-02-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Daringmen -
Reeks C woensdag 11-03-2020 22u00 - 23u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Sparta -
Reeks C dinsdag 24-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 31-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur -
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Steaua Simonis -
Reeks C dinsdag 28-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C zaterdag 14-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C woensdag 25-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Intoxicoche -
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs -
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Bob Merlo -