*** HERNIEUWDE UPDATE VIRUS COVID-19: DEFINITIEF: GEEN BZVC-wedstrijden meer voor het seizoen 2019-2020 ***

*** like onze facebookpagina: https://www.facebook.com/BrusselseZaalVoetbalCompetitie/ ***

Kalender 2019-2020 : Sparta

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 06-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sparta 5 - 0
Reeks C dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta 5 - 0  
Reeks C zaterdag 14-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 0 - 5
Reeks C zaterdag 28-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Daringmen 5 - 0
Reeks C zaterdag 12-10-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis 2 - 3  
Reeks C zaterdag 09-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - C21 Azur 1 - 3  
Reeks C zaterdag 23-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche 2 - 5  
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Sparta 5 - 8
Reeks C woensdag 04-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Sparta 4 - 2  
Reeks C woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 16 - 2  
Reeks C zaterdag 21-12-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 5 - 1  
Reeks C zaterdag 04-01-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk 4 - 8  
Reeks C donderdag 16-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta 6 - 2  
Reeks C zaterdag 01-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dashtereirs 3 - 8  
Reeks C vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sparta 6 - 7  
Reeks C donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 6 - 4
Reeks C zaterdag 29-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 3 - 2  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sparta 9 - 3  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Sparta -
Reeks C zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
Reeks C zaterdag 25-04-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - VaartTorpedo's -  
Reeks C zaterdag 09-05-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 06-09-2019 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Sparta 5 - 0
Reeks C dinsdag 10-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sparta 5 - 0  
Reeks C zaterdag 14-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sparta 0 - 5
Reeks C zaterdag 28-09-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Daringmen 5 - 0
Reeks C zaterdag 12-10-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Steaua Simonis 2 - 3  
Reeks C zaterdag 09-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - C21 Azur 1 - 3  
Reeks C zaterdag 23-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche 2 - 5  
Reeks C woensdag 27-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Sparta 5 - 8
Reeks C woensdag 04-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Sparta 4 - 2  
Reeks C woensdag 11-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sparta 16 - 2  
Reeks C zaterdag 21-12-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Phoenix 1140 5 - 1  
Reeks C zaterdag 04-01-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dikken Bal Monk 4 - 8  
Reeks C donderdag 16-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sparta 6 - 2  
Reeks C zaterdag 01-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Dashtereirs 3 - 8  
Reeks C vrijdag 14-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Sparta 6 - 7  
Reeks C donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 6 - 4
Reeks C zaterdag 29-02-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Bob Merlo 3 - 2  
Reeks C dinsdag 10-03-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Sparta 9 - 3  
Reeks C dinsdag 17-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Sparta -
Reeks C zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Sparta -  
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
Reeks C zaterdag 25-04-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - VaartTorpedo's -  
Reeks C zaterdag 09-05-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Roskamikaas -