*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : La Coupe

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks C vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe -  
Reeks C donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
Reeks C donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks C donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
Reeks C donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe -  
Reeks C donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta -
Reeks C donderdag 27-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -  
Reeks C woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - La Coupe -
Reeks C donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -  
Reeks C zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
Reeks C donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
Reeks C donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs -  
Reeks C donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
Reeks C woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
Reeks C donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
Reeks C donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6  
Reeks C donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 7 - 4
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks C vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe -  
Reeks C donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe -  
Reeks C donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks C donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo -  
Reeks C donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe -  
Reeks C donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta -
Reeks C donderdag 27-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -  
Reeks C woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - La Coupe -
Reeks C donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -  
Reeks C zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -  
Reeks C donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
Reeks C donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs -  
Reeks C donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -  
Reeks C dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
Reeks C woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
Reeks C donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
Reeks C donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6  
Reeks C donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 7 - 4