*** HERNIEUWDE UPDATE VIRUS COVID-19: DEFINITIEF: GEEN BZVC-wedstrijden meer voor het seizoen 2019-2020 ***

*** like onze facebookpagina: https://www.facebook.com/BrusselseZaalVoetbalCompetitie/ ***

Kalender 2019-2020 : La Coupe

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
Reeks C woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
Reeks C donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
Reeks C donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6  
Reeks C donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 7 - 4  
Reeks C dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 4 - 2  
Reeks C vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe 2 - 4  
Reeks C donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's 6 - 3  
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe 3 - 2  
Reeks C donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 5 - 6  
Reeks C donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo 3 - 9  
Reeks C donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur 4 - 4  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe 7 - 3  
Reeks C donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 6 - 4
Reeks C woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - La Coupe 2 - 7
Beker-1/8 Finale dinsdag 17-03-2020 19u00 - 20u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Media Markt 1000 -
Reeks C donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -
Reeks C zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -
Reeks C donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
Reeks C donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs -  
Reeks C donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -  
Reeks C donderdag 07-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -
Reeks C dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
Reeks C woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
Reeks C donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 1 - 5  
Reeks C donderdag 03-10-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C woensdag 16-10-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 6 - 3  
Reeks C dinsdag 05-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 2 - 6  
Reeks C donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Phoenix 1140 7 - 4  
Reeks C dinsdag 26-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - La Coupe -
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 4 - 2  
Reeks C vrijdag 06-12-2019 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - La Coupe 2 - 4  
Reeks C donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's 6 - 3  
Reeks C dinsdag 17-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe 3 - 2  
Reeks C donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 5 - 6  
Reeks C donderdag 23-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Bob Merlo 3 - 9  
Reeks C donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - C21 Azur 4 - 4  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - La Coupe 7 - 3  
Reeks C donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 6 - 4
Reeks C woensdag 04-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - La Coupe 2 - 7
Beker-1/8 Finale dinsdag 17-03-2020 19u00 - 20u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Media Markt 1000 -
Reeks C donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Daringmen -
Reeks C zaterdag 28-03-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe -
Reeks C donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 07-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - La Coupe -  
Reeks C donderdag 16-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs -  
Reeks C donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk -  
Reeks C donderdag 07-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe -
Reeks C dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -