*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Intoxicoche

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C zaterdag 23-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche -  
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
Reeks C donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - C21 Azur -  
Reeks C vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Intoxicoche -  
Reeks C woensdag 18-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Intoxicoche -
Reeks C donderdag 26-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 28-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 2 - 9  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Intoxicoche 3 - 3  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dashtereirs 4 - 6  
Reeks C woensdag 09-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Intoxicoche 3 - 2  
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Intoxicoche -
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 8 - 3  
Reeks C woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 9 - 6  
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 9 - 3  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C zaterdag 23-11-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Intoxicoche -  
Beker-1/16 Finale donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 03-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 10-12-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dikken Bal Monk -  
Reeks C donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 11-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 18-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 03-03-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - C21 Azur -  
Reeks C vrijdag 13-03-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Intoxicoche -  
Reeks C woensdag 18-03-2020 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Intoxicoche -
Reeks C donderdag 26-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 14-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sparta -  
Reeks C dinsdag 21-04-2020 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Intoxicoche -  
Reeks C dinsdag 28-04-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - RS Brusselse Jeugdhuizen West -
Reeks C dinsdag 12-05-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe -  
Beker-1/32 Finale dinsdag 03-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 1 - 2  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Bob Merlo 2 - 9  
Reeks C dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Intoxicoche 3 - 3  
Reeks C dinsdag 01-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Dashtereirs 4 - 6  
Reeks C woensdag 09-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Intoxicoche 3 - 2  
Reeks C dinsdag 15-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Intoxicoche -
Reeks C dinsdag 29-10-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Steaua Simonis 8 - 3  
Reeks C woensdag 06-11-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Intoxicoche 9 - 6  
Reeks C dinsdag 12-11-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Daringmen 9 - 3