*** BZVC seizoen 2021 - 2022 *** Definitieve bekerkalender 1/32 finale en alle competitiekalenders en ploegkalenders hier beschikbaar (Update tot 24-sep-2021) ***

 

 

Kalender 2021-2022 : VaartTorpedo's

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C woensdag 06-10-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs -  
Reeks C woensdag 13-10-2021 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 03-11-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 16-11-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 01-12-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
Reeks C vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 12-01-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - VBM -  
Reeks C dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 26-01-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
Reeks C maandag 07-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 09-03-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Titans BXL -  
Reeks C woensdag 16-03-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 22-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 29-03-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 20-04-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Minor-Ndako City -  
Reeks C maandag 09-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - KFK Wojje -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 03-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VaartTorpedo's 7 - 1  
Reeks C vrijdag 10-09-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - VaartTorpedo's 5 - 2  
Reeks C woensdag 22-09-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen 8 - 4  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C woensdag 06-10-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs -  
Reeks C woensdag 13-10-2021 19u30 - 20u30 Sporthal Campus Kompas VBM - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 03-11-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
Reeks C dinsdag 16-11-2021 22u00 - 23u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek KFK Wojje - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 01-12-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
Reeks C vrijdag 17-12-2021 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 12-01-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - VBM -  
Reeks C dinsdag 18-01-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dashtereirs - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 26-01-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
Reeks C maandag 07-02-2022 21u00 - 22u00 Sporthal St-Michel Sint-Jans-Molenbeek Minor-Ndako City - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 09-03-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Titans BXL -  
Reeks C woensdag 16-03-2022 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 22-03-2022 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
Reeks C dinsdag 29-03-2022 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 20-04-2022 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Minor-Ndako City -  
Reeks C maandag 09-05-2022 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - KFK Wojje -
Beker-1/32 Finale vrijdag 03-09-2021 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Brussels United - VaartTorpedo's 7 - 1  
Reeks C vrijdag 10-09-2021 22u00 - 23u00 Sportcentrum Sint-Gillis Titans BXL - VaartTorpedo's 5 - 2  
Reeks C woensdag 22-09-2021 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen 8 - 4