*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : VaartTorpedo's

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - VaartTorpedo's -  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - FC Bebo -  
Reeks C woensdag 04-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Sparta -  
Reeks C donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 18-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen -  
Reeks C woensdag 15-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 29-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - VaartTorpedo's -
Reeks C woensdag 12-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
Reeks C vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 25-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs -  
Reeks C woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
Reeks C zaterdag 25-04-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 06-05-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dikken Bal Monk -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VaartTorpedo's 3 - 5  
Reeks C woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 11 - 2  
Reeks C woensdag 25-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C woensdag 09-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Intoxicoche 3 - 2  
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - VaartTorpedo's 5 - 1  
Reeks C donderdag 24-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - VaartTorpedo's 5 - 2  
Reeks C woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - VaartTorpedo's -
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks C dinsdag 19-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - VaartTorpedo's -  
Beker-1/16 Finale woensdag 20-11-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - FC Bebo -  
Reeks C woensdag 04-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Sparta -  
Reeks C donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 18-12-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Daringmen -  
Reeks C woensdag 15-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Phoenix 1140 -  
Reeks C dinsdag 21-01-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 29-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Bob Merlo -  
Reeks C dinsdag 04-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - VaartTorpedo's -
Reeks C woensdag 12-02-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - C21 Azur -  
Reeks C dinsdag 25-02-2020 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - VaartTorpedo's -  
Reeks C vrijdag 28-02-2020 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 11-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Steaua Simonis -  
Reeks C woensdag 25-03-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dashtereirs -  
Reeks C woensdag 01-04-2020 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 22-04-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Roskamikaas -  
Reeks C zaterdag 25-04-2020 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - VaartTorpedo's -  
Reeks C woensdag 06-05-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Dikken Bal Monk -  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VaartTorpedo's 3 - 5  
Reeks C woensdag 11-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - La Coupe 3 - 4  
Reeks C dinsdag 17-09-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - VaartTorpedo's 11 - 2  
Reeks C woensdag 25-09-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen West -  
Reeks C woensdag 09-10-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg VaartTorpedo's - Intoxicoche 3 - 2  
Reeks C dinsdag 22-10-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - VaartTorpedo's 5 - 1  
Reeks C donderdag 24-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - VaartTorpedo's 5 - 2  
Reeks C woensdag 13-11-2019 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - VaartTorpedo's -