*** ! Start "Dames-Finales" op 17/11 -  De volledige finalekalender en alle eindklassementen van de damespoules hier beschikbaar *** 
*** "Short" Memento (= beknopte versie): zie rubriek "Reglementen" ***

Kalender 2019-2020 : Sheffield Tuesday

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Greenta Bxl -  
Reeks D woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako City -  
Reeks D donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Sheffield Tuesday -  
Beker-1/16 Finale maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys Brussels -  
Reeks D donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys -  
Reeks D woensdag 22-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS -  
Reeks D donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - El Reygato CF -  
Reeks D zaterdag 07-03-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Sheffield Tuesday -
Reeks D dinsdag 14-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Sheffield Tuesday -
Reeks D donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako Club -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 14-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Media Markt 1000 -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VaartTorpedo's 3 - 5  
Reeks D donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VBM 1 - 14  
Reeks D dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 4 - 3  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Sheffield Tuesday 11 - 2  
Reeks D donderdag 17-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - KFK Wojje 0 - 11  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday 12 - 7  
Reeks D donderdag 31-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 2 - 6
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Reeks D donderdag 14-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Greenta Bxl -  
Reeks D woensdag 20-11-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel VBM - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 28-11-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako City -  
Reeks D donderdag 05-12-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Sheffield Tuesday -  
Beker-1/16 Finale maandag 09-12-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 12-12-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Young Boys Brussels -  
Reeks D donderdag 09-01-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Celle Boys -  
Reeks D woensdag 22-01-2020 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Sheffield Tuesday -  
Reeks D maandag 27-01-2020 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 06-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - FriS -  
Reeks D donderdag 20-02-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - El Reygato CF -  
Reeks D zaterdag 07-03-2020 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 19-03-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Soda JC -  
Reeks D vrijdag 27-03-2020 20u00 - 21u00 Sportcomplex Drie Linden Greenta Bxl - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 02-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Sheffield Tuesday -
Reeks D dinsdag 14-04-2020 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel KFK Wojje - Sheffield Tuesday -
Reeks D donderdag 30-04-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Minor-Ndako Club -  
Reeks D vrijdag 08-05-2020 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sheffield Tuesday -  
Reeks D donderdag 14-05-2020 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Media Markt 1000 -  
Beker-1/32 Finale donderdag 05-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VaartTorpedo's 3 - 5  
Reeks D donderdag 19-09-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - VBM 1 - 14  
Reeks D dinsdag 24-09-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Sheffield Tuesday 4 - 3  
Reeks D maandag 07-10-2019 22u00 - 23u00 Sportcentrum 'La Woluwe' El Reygato CF - Sheffield Tuesday 11 - 2  
Reeks D donderdag 17-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - KFK Wojje 0 - 11  
Reeks D vrijdag 25-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Sheffield Tuesday 12 - 7  
Reeks D donderdag 31-10-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 2 - 6