*** Nieuw seizoen 2019 - 2020 : hier inschrijven voor competities heren, dames en veteranen !!! *** ZVK Intoxicoche zoekt spelers: mail naar sid.lieten@gmail.com ***

Kalender 2018-2019 : Rue de Flandre

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 11-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Rue de Flandre 11 - 12
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Rue de Flandre 7 - 8  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 3 - 5  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 6  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Soda JC 4 - 9  
D-Reeks maandag 22-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Rue de Flandre 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako City 2 - 2  
D-Reeks woensdag 21-11-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Rue de Flandre 8 - 1  
D-Reeks donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Rue de Flandre 7 - 1  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - De Wulle Bieste 1 - 7
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 3 - 16  
D-Reeks zaterdag 22-12-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Rue de Flandre 4 - 0  
Beker-1/16 Finale woensdag 02-01-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - Real Andalucia 1 - 3  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre 8 - 0  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako Club 6 - 4  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre 6 - 5  
D-Reeks vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys 1 - 2  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Rue de Flandre - FriS 7 - 13
D-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Rue de Flandre 4 - 0  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Rue de Flandre 8 - 5  
D-Reeks vrijdag 08-03-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Young Boys Brussels 3 - 9  
D-Reeks vrijdag 22-03-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs 3 - 16  
D-Reeks woensdag 03-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Rue de Flandre 6 - 4  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 0 - 5
D-Reeks vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Rue de Flandre 3 - 1  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale dinsdag 11-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Rue de Flandre 11 - 12
D-Reeks vrijdag 14-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - Rue de Flandre 7 - 8  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - C21 Azur 3 - 5  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Rue de Flandre 2 - 6  
D-Reeks vrijdag 12-10-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Soda JC 4 - 9  
D-Reeks maandag 22-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Rue de Flandre 6 - 2  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako City 2 - 2  
D-Reeks woensdag 21-11-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - Rue de Flandre 8 - 1  
D-Reeks donderdag 06-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - Rue de Flandre 7 - 1  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - De Wulle Bieste 1 - 7
D-Reeks vrijdag 14-12-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Phoenix 1140 3 - 16  
D-Reeks zaterdag 22-12-2018 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - Rue de Flandre 4 - 0  
Beker-1/16 Finale woensdag 02-01-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - Real Andalucia 1 - 3  
D-Reeks dinsdag 15-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Rue de Flandre 8 - 0  
D-Reeks vrijdag 25-01-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Minor-Ndako Club 6 - 4  
D-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Rue de Flandre 6 - 5  
D-Reeks vrijdag 08-02-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Celle Boys 1 - 2  
D-Reeks vrijdag 22-02-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Rue de Flandre - FriS 7 - 13
D-Reeks maandag 25-02-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Rue de Flandre 4 - 0  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Rue de Flandre 8 - 5  
D-Reeks vrijdag 08-03-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Young Boys Brussels 3 - 9  
D-Reeks vrijdag 22-03-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Dashtereirs 3 - 16  
D-Reeks woensdag 03-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - Rue de Flandre 6 - 4  
D-Reeks vrijdag 12-04-2019 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Media Markt 1000 0 - 5
D-Reeks vrijdag 26-04-2019 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Rue de Flandre 3 - 1  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4