Sinds 13 januari zijn wij gestart met een damescompetitie en vanaf September 2019 starten wij met een veteranencompetitie. 

Kalender 2018-2019 : Beker-1/16 Finale

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Beker-1/16 Finale

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Boes Booze 2 - 8  
dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Dikken Bal Monk 3 - 4  
dinsdag 30-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 6 - 4  
maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Intoxicoche 8 - 4  
woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 4  
woensdag 21-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Beertjes 11 - 1  
maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Daringmen 10 - 6  
dinsdag 27-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Dikken Deem 7 - 3  
dinsdag 27-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel De Kuub Z.Z. - Roskamikaas 8 - 5
woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KWB Savio 3 - 4  
zaterdag 01-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 8 - 2  
woensdag 05-12-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 0 - 3  
donderdag 06-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs 2 - 4  
woensdag 19-12-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Stoemp 7 - 3  
woensdag 19-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - Hattrick 4 - 3  
woensdag 02-01-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - Real Andalucia 1 - 3  
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Boes Booze 2 - 8  
dinsdag 30-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - Dikken Bal Monk 3 - 4  
dinsdag 30-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Carmen Chill 6 - 4  
maandag 05-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - Intoxicoche 8 - 4  
woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 4  
woensdag 21-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Ceria Italgio - Beertjes 11 - 1  
maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Daringmen 10 - 6  
dinsdag 27-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' FC Bebo - Dikken Deem 7 - 3  
dinsdag 27-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel De Kuub Z.Z. - Roskamikaas 8 - 5
woensdag 28-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - KWB Savio 3 - 4  
zaterdag 01-12-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Bob Merlo 8 - 2  
woensdag 05-12-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg BG's Schaarbeek - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 0 - 3  
donderdag 06-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs 2 - 4  
woensdag 19-12-2018 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg V.C. Amoreal - Stoemp 7 - 3  
woensdag 19-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Media Markt Nieuwstraat - Hattrick 4 - 3  
woensdag 02-01-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - Real Andalucia 1 - 3