***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : Beker-1/16 Finale

Er zijn geen wedstrijden gepland voor de Beker-1/16 Finale

Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 23-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Phoenix 1140 7 - 5
vrijdag 10-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Rue de Flandre 8 - 5  
vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Soda JC 21 - 1  
zaterdag 18-11-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - AEK Etterbeek 9 - 8
donderdag 23-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 3  
vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 15 - 5  
vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Saloon 1 - 14  
woensdag 29-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Stoemp 16 - 2  
woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sanfing Knights 5 - 0
vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Real Andalucia 2 - 4  
vrijdag 08-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Media Markt Nieuwstraat - Intoxicoche 7 - 1  
woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Hattrick 4 - 5  
woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Media Markt 1000 9 - 3
woensdag 27-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 6 - 3  
woensdag 03-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 12 - 4  
dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The Beegees - Dashtereirs 3 - 5
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
maandag 23-10-2017 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Phoenix 1140 7 - 5
vrijdag 10-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Nazionale Team - Rue de Flandre 8 - 5  
vrijdag 17-11-2017 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Boes Booze - Soda JC 21 - 1  
zaterdag 18-11-2017 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - AEK Etterbeek 9 - 8
donderdag 23-11-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Sint-Gillis Pianofabriek - RS Brusselse Jeugdhuizen 5 - 3  
vrijdag 24-11-2017 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - Sparta 15 - 5  
vrijdag 24-11-2017 21u00 - 22u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Sheffield Tuesday - Saloon 1 - 14  
woensdag 29-11-2017 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - Stoemp 16 - 2  
woensdag 06-12-2017 20u00 - 21u00 Sporthal Atheneum Woluwe V.C. Amoreal - Sanfing Knights 5 - 0
vrijdag 08-12-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal SAB De Kuub Z.Z. - Real Andalucia 2 - 4  
vrijdag 08-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Media Markt Nieuwstraat - Intoxicoche 7 - 1  
woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Hattrick 4 - 5  
woensdag 20-12-2017 22u00 - 23u00 School Kasterlinden (S.A.B.) Auverkes - Media Markt 1000 9 - 3
woensdag 27-12-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde KWB Savio - Dikken Deem 6 - 3  
woensdag 03-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Metallurg Brasseurs 12 - 4  
dinsdag 16-01-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The Beegees - Dashtereirs 3 - 5