---- 4° BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi voor heren- en damesploegen op donderdag 30 mei. Hieronder kunnen jullie inschrijven! ----

Kalender 2018-2019 : RS Brusselse Jeugdhuizen West

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 14-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 3  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako Club 7 - 3  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - RS Brusselse Jeugdhuizen West 1 - 9  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur 7 - 4  
D-Reeks woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Media Markt 1000 7 - 2  
D-Reeks woensdag 31-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen West 0 - 10  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen West 0 - 5
Beker-1/16 Finale woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 4  
D-Reeks maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - De Wulle Bieste 10 - 2  
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 5  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs 3 - 1  
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West 5 - 1  
D-Reeks dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 8  
D-Reeks dinsdag 22-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 4 - 2  
D-Reeks dinsdag 05-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Young Boys Brussels 4 - 2  
D-Reeks donderdag 28-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 6  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Rue de Flandre 8 - 5  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Soda JC 4 - 6  
D-Reeks maandag 25-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 7  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako City 15 - 2  
D-Reeks zaterdag 13-04-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 6  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - FriS 5 - 2  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4
D-Reeks dinsdag 14-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Celle Boys -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale vrijdag 14-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 3  
D-Reeks dinsdag 18-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako Club 7 - 3  
D-Reeks vrijdag 28-09-2018 20u00 - 21u00 Sportcentrum Haren De Wulle Bieste - RS Brusselse Jeugdhuizen West 1 - 9  
D-Reeks dinsdag 02-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - C21 Azur 7 - 4  
D-Reeks woensdag 10-10-2018 21u00 - 22u00 Sportzaal Don Bosco Dashtereirs - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 16-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Media Markt 1000 7 - 2  
D-Reeks woensdag 31-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Soda JC - RS Brusselse Jeugdhuizen West 0 - 10  
D-Reeks vrijdag 09-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg FriS - RS Brusselse Jeugdhuizen West 0 - 5
Beker-1/16 Finale woensdag 14-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel The New Ketjes - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 4  
D-Reeks maandag 19-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako City - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4  
D-Reeks dinsdag 27-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - De Wulle Bieste 10 - 2  
D-Reeks dinsdag 04-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 5  
D-Reeks dinsdag 11-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Dashtereirs 3 - 1  
D-Reeks dinsdag 18-12-2018 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - RS Brusselse Jeugdhuizen West 5 - 1  
D-Reeks dinsdag 08-01-2019 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 8  
D-Reeks dinsdag 22-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Phoenix 1140 4 - 2  
D-Reeks dinsdag 05-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Young Boys Brussels 4 - 2  
D-Reeks donderdag 28-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Media Markt 1000 - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 6  
D-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Rue de Flandre 8 - 5  
D-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Soda JC 4 - 6  
D-Reeks maandag 25-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Minor-Ndako Club - RS Brusselse Jeugdhuizen West 6 - 7  
D-Reeks dinsdag 02-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Minor-Ndako City 15 - 2  
D-Reeks zaterdag 13-04-2019 19u00 - 20u00 Sporthal Drogenbos Young Boys Brussels - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 6  
D-Reeks dinsdag 16-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - FriS 5 - 2  
D-Reeks dinsdag 30-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 4
D-Reeks dinsdag 14-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg RS Brusselse Jeugdhuizen West - Celle Boys -