Sinds 13 januari zijn wij gestart met een damescompetitie en vanaf September 2019 starten wij met een veteranencompetitie. 

Kalender 2018-2019 : Real Andalucia

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks maandag 01-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Real Andalucia -  
B-Reeks vrijdag 12-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Auverkes -  
B-Reeks vrijdag 26-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Hattrick -  
B-Reeks vrijdag 10-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Shotakoté -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Real Andalucia 4 - 4  
Beker-1/32 Finale vrijdag 14-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 3  
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill 1 - 2  
B-Reeks donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Real Andalucia 3 - 4  
B-Reeks vrijdag 12-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Real Andalucia 1 - 5  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Real Andalucia 9 - 1  
B-Reeks vrijdag 26-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Le Coq Sportief 4 - 1  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Real Andalucia 2 - 2  
B-Reeks vrijdag 23-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Saloon 7 - 0  
B-Reeks maandag 26-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Real Andalucia 1 - 3  
B-Reeks donderdag 13-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Real Andalucia 4 - 3  
B-Reeks vrijdag 21-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Sanfing Knights 3 - 2  
Beker-1/16 Finale woensdag 02-01-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - Real Andalucia 1 - 3  
B-Reeks vrijdag 04-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Daringmen 5 - 2  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Beertjes 3 - 1  
B-Reeks maandag 04-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Real Andalucia 3 - 3  
B-Reeks woensdag 13-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia 4 - 6  
Beker-1/8 Finale dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Real Andalucia 3 - 4  
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Den Hemel 4 - 4  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp -  
B-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Real Andalucia -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
B-Reeks maandag 01-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sanfing Knights - Real Andalucia -  
B-Reeks vrijdag 12-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Auverkes -  
B-Reeks vrijdag 26-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Hattrick -  
B-Reeks vrijdag 10-05-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - FC Shotakoté -  
B-Reeks vrijdag 07-09-2018 20u00 - 21u00 Comenius Koekelberg Daringmen - Real Andalucia 4 - 4  
Beker-1/32 Finale vrijdag 14-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - RS Brusselse Jeugdhuizen West 4 - 3  
B-Reeks vrijdag 28-09-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Carmen Chill 1 - 2  
B-Reeks donderdag 04-10-2018 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Den Hemel - Real Andalucia 3 - 4  
B-Reeks vrijdag 12-10-2018 20u00 - 21u00 Sportcomplex VUB Auverkes - Real Andalucia 1 - 5  
B-Reeks maandag 22-10-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel FC Shotakoté - Real Andalucia 9 - 1  
B-Reeks vrijdag 26-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Le Coq Sportief 4 - 1  
B-Reeks woensdag 07-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Stoemp - Real Andalucia 2 - 2  
B-Reeks vrijdag 23-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Saloon 7 - 0  
B-Reeks maandag 26-11-2018 20u00 - 21u00 Omnisportzaal Aubier Evere Beertjes - Real Andalucia 1 - 3  
B-Reeks donderdag 13-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Hattrick - Real Andalucia 4 - 3  
B-Reeks vrijdag 21-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Sanfing Knights 3 - 2  
Beker-1/16 Finale woensdag 02-01-2019 20u30 - 21u30 Comenius Koekelberg Rue de Flandre - Real Andalucia 1 - 3  
B-Reeks vrijdag 04-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Daringmen 5 - 2  
B-Reeks vrijdag 18-01-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Beertjes 3 - 1  
B-Reeks maandag 04-02-2019 22u00 - 23u00 Gem. Sportzaal Richard Beauthier Saloon - Real Andalucia 3 - 3  
B-Reeks woensdag 13-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Real Andalucia 4 - 6  
Beker-1/8 Finale dinsdag 19-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Real Andalucia 3 - 4  
B-Reeks vrijdag 01-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Den Hemel 4 - 4  
B-Reeks vrijdag 15-03-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Real Andalucia - Stoemp -  
B-Reeks woensdag 20-03-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Le Coq Sportief - Real Andalucia -