***  BEKERFINALE EN PRIJSUITREIKING - vrijdag 8 juni vanaf 19u @ sporthal Ganshoren  ***  BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi zaterdag 16 juni -- Schrijf hier in  ***

Kalender 2017-2018 : Skuadr

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Skuadr 14 - 3  
D-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Skuadr 10 - 5  
D-Reeks dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Skuadr 10 - 1  
D-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Skuadr 18 - 2  
D-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - FriS 5 - 10  
D-Reeks vrijdag 03-11-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Skuadr 12 - 2  
D-Reeks woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Minor-Ndako 6 - 11  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Rue de Flandre 1 - 10  
D-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Skuadr 8 - 1  
D-Reeks woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Soda JC 7 - 8  
D-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Media Markt 1000 4 - 12  
D-Reeks woensdag 24-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Skuadr 10 - 4  
D-Reeks zaterdag 10-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Skuadr 13 - 4  
D-Reeks woensdag 14-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Skuadr 14 - 1  
D-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Skuadr 6 - 4  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - C21 Azur 1 - 9  
D-Reeks woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Dashtereirs 5 - 11  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 17  
D-Reeks dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Skuadr 23 - 1  
D-Reeks vrijdag 06-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Skuadr 18 - 5  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - AEK Etterbeek 2 - 17  
D-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Celle Boys 1 - 4  
D-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Phoenix 1140 3 - 5  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 13-09-2017 22u00 - 23u00 Sporthal Ten Gaerde Carmen Chill - Skuadr 14 - 3  
D-Reeks woensdag 20-09-2017 21u00 - 22u00 Basic Fit Jette Media Markt 1000 - Skuadr 10 - 5  
D-Reeks dinsdag 03-10-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Haren Phoenix 1140 - Skuadr 10 - 1  
D-Reeks vrijdag 13-10-2017 20u00 - 21u00 Omnisportzaal 'Rad' Dashtereirs - Skuadr 18 - 2  
D-Reeks woensdag 18-10-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - FriS 5 - 10  
D-Reeks vrijdag 03-11-2017 20u30 - 21u30 Sporthal Atheneum Etterbeek AEK Etterbeek - Skuadr 12 - 2  
D-Reeks woensdag 08-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Minor-Ndako 6 - 11  
D-Reeks woensdag 22-11-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Rue de Flandre 1 - 10  
D-Reeks dinsdag 05-12-2017 21u00 - 22u00 Sportcentrum Victoria C21 Azur - Skuadr 8 - 1  
D-Reeks woensdag 13-12-2017 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Soda JC 7 - 8  
D-Reeks woensdag 17-01-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Media Markt 1000 4 - 12  
D-Reeks woensdag 24-01-2018 22u00 - 23u00 Sporthal PIVO Relegem Soda JC - Skuadr 10 - 4  
D-Reeks zaterdag 10-02-2018 18u30 - 19u30 School Kasterlinden (S.A.B.) Minor-Ndako - Skuadr 13 - 4  
D-Reeks woensdag 14-02-2018 20u00 - 21u00 School Kasterlinden (S.A.B.) FriS - Skuadr 14 - 1  
D-Reeks dinsdag 20-02-2018 21u00 - 22u00 Odisee Campus Parnas Celle Boys - Skuadr 6 - 4  
D-Reeks woensdag 07-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - C21 Azur 1 - 9  
D-Reeks woensdag 14-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Dashtereirs 5 - 11  
D-Reeks woensdag 21-03-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - RS Brusselse Jeugdhuizen 2 - 17  
D-Reeks dinsdag 27-03-2018 21u00 - 22u00 Sporthal Atheneum Woluwe RS Brusselse Jeugdhuizen - Skuadr 23 - 1  
D-Reeks vrijdag 06-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Rue de Flandre - Skuadr 18 - 5  
D-Reeks woensdag 18-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - AEK Etterbeek 2 - 17  
D-Reeks woensdag 25-04-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Celle Boys 1 - 4  
D-Reeks woensdag 02-05-2018 21u00 - 22u00 Charles Vander Puttenstadion Skuadr - Phoenix 1140 3 - 5