---- 4° BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi voor heren- en damesploegen op donderdag 30 mei. Hieronder kunnen jullie inschrijven! ----

Kalender 2018-2019 : La Coupe

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas 4 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 5  
C-Reeks donderdag 20-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 11 - 2  
C-Reeks dinsdag 09-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - La Coupe 3 - 4  
C-Reeks donderdag 08-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe 2 - 3  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday 12 - 6  
C-Reeks maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - La Coupe 3 - 3  
Beker-1/16 Finale donderdag 06-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs 2 - 4  
C-Reeks donderdag 17-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 6 - 7  
C-Reeks donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk 3 - 5
C-Reeks zaterdag 02-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe 1 - 1  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 5  
C-Reeks woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe 4 - 5  
C-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 3 - 7  
C-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe 2 - 4  
C-Reeks vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek 2 - 3
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Metallurg Brasseurs 5 - 3  
C-Reeks dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 3 - 4  
C-Reeks zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe 5 - 0
C-Reeks woensdag 10-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg La Coupe - Vaarttorpedo's 9 - 1
C-Reeks woensdag 17-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' La Coupe - Bob Merlo 3 - 4
C-Reeks donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe 2 - 4  
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 4  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 6 - 2  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Roskamikaas 4 - 4  
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 5  
C-Reeks donderdag 20-09-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sparta 11 - 2  
C-Reeks dinsdag 09-10-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - La Coupe 3 - 4  
C-Reeks donderdag 08-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - La Coupe 2 - 3  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday 12 - 6  
C-Reeks maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - La Coupe 3 - 3  
Beker-1/16 Finale donderdag 06-12-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dashtereirs 2 - 4  
C-Reeks donderdag 17-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Steaua Simonis 6 - 7  
C-Reeks donderdag 31-01-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Dikken Bal Monk 3 - 5
C-Reeks zaterdag 02-02-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - La Coupe 1 - 1  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 3 - 5  
C-Reeks woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe 4 - 5  
C-Reeks dinsdag 05-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - La Coupe 3 - 7  
C-Reeks dinsdag 12-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - La Coupe 2 - 4  
C-Reeks vrijdag 15-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - AEK Etterbeek 2 - 3
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Metallurg Brasseurs 5 - 3  
C-Reeks dinsdag 26-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - La Coupe 3 - 4  
C-Reeks zaterdag 06-04-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - La Coupe 5 - 0
C-Reeks woensdag 10-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg La Coupe - Vaarttorpedo's 9 - 1
C-Reeks woensdag 17-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' La Coupe - Bob Merlo 3 - 4
C-Reeks donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe 2 - 4  
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - La Coupe 4 - 4  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Intoxicoche 6 - 2