---- 4° BZVC outdoor zaalvoetbaltornooi voor heren- en damesploegen op donderdag 30 mei. Hieronder kunnen jullie inschrijven! ----

Kalender 2018-2019 : Vaarttorpedo's

Er zijn geen wedstrijden gepland

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dashtereirs 3 - 9  
C-Reeks woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Intoxicoche 6 - 4  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
C-Reeks woensdag 07-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 4 - 4  
C-Reeks zaterdag 24-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 5  
C-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 10 - 5  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Roskamikaas 3 - 4  
C-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Vaarttorpedo's 4 - 3  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's 5 - 4  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's 9 - 1  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday 7 - 5  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's 2 - 2  
C-Reeks woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe 4 - 5  
C-Reeks woensdag 13-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 9 - 5  
C-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's 5 - 4  
C-Reeks woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo 3 - 3  
C-Reeks woensdag 10-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg La Coupe - Vaarttorpedo's 9 - 1
C-Reeks dinsdag 16-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's 5 - 3
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs 1 - 8  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's 2 - 11  
C-Reeks woensdag 08-05-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sparta 4 - 9  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dashtereirs 3 - 9  
C-Reeks woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Intoxicoche 6 - 4  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
C-Reeks woensdag 07-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 4 - 4  
C-Reeks zaterdag 24-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Vaarttorpedo's 4 - 5  
C-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's 10 - 5  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Roskamikaas 3 - 4  
C-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Vaarttorpedo's 4 - 3  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's 5 - 4  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's 9 - 1  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday 7 - 5  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's 2 - 2  
C-Reeks woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe 4 - 5  
C-Reeks woensdag 13-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 9 - 5  
C-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's 5 - 4  
C-Reeks woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo 3 - 3  
C-Reeks woensdag 10-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg La Coupe - Vaarttorpedo's 9 - 1
C-Reeks dinsdag 16-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's 5 - 3
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs 1 - 8  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's 2 - 11  
C-Reeks woensdag 08-05-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sparta 4 - 9