*** De website wordt nu maandag 19/11 PM volledig bijgewerkt, sorry voor de onderbreking als gevolg van een technische upgrade *** 

Kalender 2018-2019 : Vaarttorpedo's

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks zaterdag 24-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Roskamikaas -  
C-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe -  
C-Reeks woensdag 13-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Vaarttorpedo's -
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 08-05-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sparta -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dashtereirs 3 - 9  
C-Reeks woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Intoxicoche 6 - 4  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
C-Reeks woensdag 07-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 4 - 4
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks zaterdag 24-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 28-11-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 05-12-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Roskamikaas -  
C-Reeks maandag 10-12-2018 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks dinsdag 18-12-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks zaterdag 12-01-2019 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks dinsdag 29-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks donderdag 14-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 27-02-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - La Coupe -  
C-Reeks woensdag 13-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks dinsdag 19-03-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 27-03-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Vaarttorpedo's -
C-Reeks woensdag 24-04-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks dinsdag 07-05-2019 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks woensdag 08-05-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sparta -  
Beker-1/32 Finale woensdag 12-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dashtereirs 3 - 9  
C-Reeks woensdag 26-09-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Steaua Simonis 8 - 3  
C-Reeks woensdag 10-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Intoxicoche 6 - 4  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
C-Reeks woensdag 24-10-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - AEK Etterbeek 2 - 4  
C-Reeks woensdag 07-11-2018 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Dikken Bal Monk 4 - 4