Sinds 13 januari zijn wij gestart met een damescompetitie en vanaf September 2019 starten wij met een veteranencompetitie. 

Kalender 2018-2019 : Sheffield Tuesday

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Intoxicoche -  
C-Reeks dinsdag 09-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe -  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Sparta -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 3 - 1  
C-Reeks donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday 8 - 6  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 5 - 0
C-Reeks zaterdag 10-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Sheffield Tuesday 0 - 5  
C-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday 12 - 6  
Beker-1/16 Finale maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Daringmen 10 - 6  
C-Reeks donderdag 29-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 11  
C-Reeks donderdag 13-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs 2 - 10  
C-Reeks donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis 3 - 8  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday 7 - 5  
C-Reeks donderdag 24-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Roskamikaas 0 - 5
Beker-1/8 Finale donderdag 07-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 12 - 1  
C-Reeks maandag 18-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sheffield Tuesday 6 - 5  
C-Reeks donderdag 07-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk 4 - 1  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Intoxicoche -  
C-Reeks dinsdag 09-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe -  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Sparta -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 3 - 1  
C-Reeks donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday 8 - 6  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's 4 - 9  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday 5 - 0
C-Reeks zaterdag 10-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Sheffield Tuesday 0 - 5  
C-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday 5 - 4  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday 12 - 6  
Beker-1/16 Finale maandag 26-11-2018 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Daringmen 10 - 6  
C-Reeks donderdag 29-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost 6 - 11  
C-Reeks donderdag 13-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs 2 - 10  
C-Reeks donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis 3 - 8  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday 7 - 5  
C-Reeks donderdag 24-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Roskamikaas 0 - 5
Beker-1/8 Finale donderdag 07-02-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 12 - 1  
C-Reeks maandag 18-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sheffield Tuesday 6 - 5  
C-Reeks donderdag 07-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk 4 - 1