*** Start seizoen 2018 - 2019 *** Volledige DEFINITIEVE competitie- en bekerkalender 1/32 finale hier beschikbaar *** 

Kalender 2018-2019 : Sheffield Tuesday

Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks zaterdag 10-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 29-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks donderdag 13-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis -  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 24-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Roskamikaas -  
C-Reeks maandag 18-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 07-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk -  
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Intoxicoche -  
C-Reeks dinsdag 09-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe -  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Sparta -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 3 - 1  
C-Reeks donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4
Reeks
Dag
Datum
Uur
Sportzaal
Wedstrijd
Uitslag
C-Reeks dinsdag 25-09-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Roskamikaas - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 18-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Vaarttorpedo's -  
C-Reeks dinsdag 23-10-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Dikken Bal Monk - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks woensdag 31-10-2018 21u00 - 22u00 Omnisportzaal 'Rad' Bob Merlo - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks zaterdag 10-11-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg Sparta - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks dinsdag 13-11-2018 21u00 - 22u00 Sporthal KA Emanuel Hiel Intoxicoche - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 22-11-2018 21u00 - 22u00 Henri Simonet Sportzaal La Coupe - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 29-11-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - RS Brusselse Jeugdhuizen Oost -  
C-Reeks donderdag 13-12-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Metallurg Brasseurs -  
C-Reeks donderdag 10-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Steaua Simonis -  
C-Reeks woensdag 16-01-2019 21u30 - 22u30 Comenius Koekelberg Vaarttorpedo's - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 24-01-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Roskamikaas -  
C-Reeks maandag 18-02-2019 22u00 - 23u00 Sporthal KA Emanuel Hiel RS Brusselse Jeugdhuizen Oost - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 07-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Dikken Bal Monk -  
C-Reeks donderdag 21-03-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Bob Merlo -  
C-Reeks donderdag 04-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Intoxicoche -  
C-Reeks dinsdag 09-04-2019 22u00 - 23u00 Comenius Koekelberg Metallurg Brasseurs - Sheffield Tuesday -  
C-Reeks donderdag 18-04-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - La Coupe -  
C-Reeks donderdag 02-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - Sparta -  
C-Reeks donderdag 16-05-2019 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - AEK Etterbeek -  
Beker-1/32 Finale donderdag 06-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Sheffield Tuesday - De Wulle Bieste 3 - 1  
C-Reeks donderdag 13-09-2018 21u00 - 22u00 Comenius Koekelberg Steaua Simonis - Sheffield Tuesday 5 - 10  
C-Reeks zaterdag 22-09-2018 19u30 - 20u30 Comenius Koekelberg AEK Etterbeek - Sheffield Tuesday 5 - 4